Znamy skład War Games od Redcon1 – szykuje się ogień!

Niedawno wspominaliśmy o przeciekach odnośnie wypuszczenia nowego suplementu mającego na celu wkradnięcie się w wygórowane gusta graczy e-sportowych przez amerykańską firmę znaną z kompleksowych i niezawodnych składów swoich produktów – Redcon1. Jednakże nie znaliśmy jeszcze wtedy szczegółów dotyczących produktu, a szczególnie najważniejsze kwestii – jego składu. Jednakże producent postanowił się pochwalić już jego składem przedpremierowo – i musimy powiedzieć, że jest moc!

Redcon1 War Games

Oczywiście nie spodziewaliśmy się kolejnego banalnego składu opierających się na kofeinie. Na pewno nie w przypadku tej firmy! Ale to co zobaczyliśmy zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania!

Redcon1 War Games skład produktu
Redcon1 War Games skład produktu

W produkcie znajdziemy kompleksowy przekrój wszelkich potrzebnych do optymalnej gry składników.

Yerba Mate, Teakryna, Guarana oraz Teobromina będą podstawą stymulacyjną. Ciekawym jest zastosowanie bardziej złożonych źródeł kofeiny, niż samego kofeiny bezwodnej. Bardzo duży plus!

Mamy również solidny dodatek adaptogenów – klasyczny Różeniec Górski oraz Bacopa Monnieri. Ekstrakt z winogron dostarczy nam antyoksydantów, potrzebnych do prawidłowego zachowania zdrowia, za to Hupercyna wzmocni działanie stymulantów.

Ciekawym jest zastosowanie metyliberyny – jednego z nowszych składników nootropowych, wciąż stosunkowo rzadko wykorzystywanych nawet w drogich produktach opierających się na wsparciu układu nerwowego.

Podsumowanie

Producent ustalił cenę produktu na 40 dolarów. W tej cenie otrzymujemy około 150 gramową puszkę, dostarczającą nam 30 pełnych porcji produktu.

Jeśli szukasz nowoczesnego nootropiku, od pewnej firmy, bez nadmiernej ilości stymulantów – War Games może być bardzo dobrym wyborem. Jednakże czy według Ciebie cena jest warta takiego wsparcia – o tym trzeba już zdecydować samemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *