Yohimbina od Chaos and Pain!

Yohimbina (czy raczej bardziej swojsko zwaną joszka) jest najprawdopodobniej najbardziej skutecznym, legalnym i bezpiecznym składnikiem suplementów wspomagających odchudzanie. Nie dziwi zatem jej popularność wśród adeptów zdrowego stylu życia (która obecnie rozrasta się również na inne sfery życia – johimbina ma ogromny potencjał na przykład w leczeniu impotencji!) Nie dziwi wręcz to, ze każda firma stara się mieć ją w swoim arsenale – i kolejną z nich jest Chaos and Pain

Chaos and Pain

Cannibal Ferox – najprawdopodobniej najbardziej znana linia produktów przedtreningowych od powyższego producenta wybiła go na rynku suplementów diety. Jednakże opiera się ona na całym szeregu produktów ze składami skierowanymi dla fanów „mocniejszych rzeczy”!

Sama Yohimbina?

Z Yohimbiną obecnie jest jeden mały problem – zazwyczaj jest wrzucana do mocno stymulujących blendów, przepełnionych kofeiną, geranium czy innymi psychostymulującymi aminami. Sama w sobie nie ma aż tak dużego potencjału pobudzającego, a wspiera proces odchudzania przez intensyfikację wytwarzania cAMP i oddziaływania z receptorami adrenergicznymi. Nie dziwi zatem, że ludzie często wolą korzystać z samej johimbiny, a nie z produktu w którym jest ona jedynie elementem większej mieszanki.

Skład produktu
Skład produktu

Czy warto?

Jeśli szukasz samej johimbiny od pewnego producenta – na pewno warto! Produkt obecnie można kupić na stronie producenta. W najbliższym czasie możemy się spodziewać ekspansji produktu do dystrubutorów i dobrych sklepach z suplementami diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *