Wsparcie stawów od The Genius Brand

Świąteczne przecieki od The Genius Brand! Nawiązując do ostatnich informacji, możemy w najbliższym czasie spodziewać kolejnego produktu tej dosyć zaawansowanej firmy suplementacyjnej.

Stawy geniusza!

Faktycznie polskie tłumaczenie nazwy najnowszego produktu nie jest najlepsze, dlatego zostaniemy przy oryginalnym Genius Joints. Sam produkt ma opierać się na źródle CBD, z pełną mieszanką substancji niwelujących stany zapalne (będących głównym powodem bólu mięśni) oraz nawilżających i regenerujących tkankę kostno-stawową. Wygląda więc na to że szykuje się mocny konkurent w tej kategorii produktów suplementacyjnych!

Kiedy? Za ile? Gdzie?

Produkt najprawdopodobniej zostanie wypuszczony rynek w pierwszym kwartale nowego roku. Najnowszych informacji o nim możemy szukać oczywiście głównie na stronie producenta The Genius Brand. (Nie)stety odnosząc się do standardów cenowych firmy będziemy musieli się szykować na stosunkowo duży wydatek około 200 złotych na suplement. Czy to dużo? Zdania są podzielone. Czekamy obecnie na ostateczny skład produktu by powiedzieć o nim więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *