Wsparcie kuchennych półek od Body Attack!

Możecie właśnie uzupełniać swoje półki o kolejny krem orzechowy! Body Attack postanowił wprowadzić na rynek swoją odpowiedź na masła orzechowe. 100% naturalny i organiczny krem orzechowy – Protein Peanut Butter!

Proteinowe masło orzechowe

Body Attack postanowiło w swoim produkcie skorzystać ze specjalnej, organicznej odmiany orzeszków ziemnych, ze zwiększoną ilością białka. Dlatego na 100 gramów produktu znajdziemy aż 30 gramów białka! Idealne uzupełnienie dla ludzi prowadzących dietę wegańską i wegetariańską, w których dostateczna ilość białka jest często bardzo problematyczna.

Rodzaje produktu

Producent oddaje nam cztery warianty produktu – Creamy i Crunchy – czyli typowe odpowiedniki produktów w którym orzeszki są całkowicie zmielone i w której jest więcej do chrupania oraz 2 bardziej wyjątkowe warianty. Masło orzechowe z dodatkiem kokosa, oraz z dodatkiem organicznej soli morskiej. Dla każdego coś dobrego!

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz zwiększenia ilości białka w swojej diecie i nie jesteś uczulony na orzeszki ziemne – Body Attack Protein Peanut Butter może być świetnym uzupełnieniem Twojej kuchennej półki! Cztery opcje wyboru i producent znany ze świetnych produktów żywnościowych na pewno dodatkowo zachęci do zakupu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *