Ultimate Nutrition wraca do gry!

Kilka miesięcy temu wspominaliśmy o przykrej sytuacji związanej z firmą Ultimate Nutrition. Ze względu na problemy finansowe firmy, musiała ona zwolnić większość swojego składu, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość tego już 40 letniego weterana na rynku suplementacyjnym. Jednakże obecnie otrzymaliśmy bardzo pozytywną informację o tym, że Ultimate Nutrition wraca z nowym globalnym dystrybutorem swoich produktów!

Nowy dystrybutor – nowe życie!

Po kilku miesiącach absolutnej ciszy od firmy (która posunęła się do usunięcia swoich profili z portali społecznościowych!), otrzymaliśmy informację o zawiązaniu współpracy z podobnie znanym na rynku międzynarodowym dystrybutorem suplementów diety – firmą Sportika. Producent ogłasza że możemy dostać u dystrybutora cały przekrój produktów Ultimate Nutrition, w tym klasyczne odżywki białkowe z linii Prostar.

Jeśli jesteście zainteresowani spróbowaniem produktów jeden z najdłużej trzymających się (mimo ogromnych przeciwności) firm suplementacyjnych na rynku, to właśnie Ultimate Nutrition powinno być w centrum Waszego zainteresowania. 40 lat doświadczenia w branży to więcej niż wiele bardzo popularnych obecnie firm razem wziętych! Zatem o jakości produktów nie musimy w żadnym wypadku zapewniać, ponieważ doświadczenie świadczy o niej samo za siebie.

Ofertę produktów możemy znaleźć na oficjalnej stronie producenta, oraz na stronie dystrybutora – Sportika. Jeśli jesteś fanem lub fanką suplementacji – warto zerknąć chociażby dla poznania kawału historii suplementów diety!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *