Suplement o smaku… Dooma? Nowa kolaboracja G-Fuel!

To niesamowite jak rynek suplementów coraz bardziej przenika inne materie życia. Jeszcze kilkanaście lat temu, suplementy kojarzyły się głównie z napakowanymi facetami na siłowni. Jednak ten obraz ewoluował na tyle, że teraz możemy je spotkać nawet przy… komputerach! Ostatni boom na suplementy wspierające układ nerwowy oraz popularyzacja e-sportu powoduje coraz większe zacieśnianie się tych 2 odłamów rynku. I z tego połączenia powstał dzisiejszy gość artykułu – G-Fuel o smaku „Doom Eternal” (o ile można to tak nazwać).

Ale czym jest G-Fuel

W największym skrócie – jest to suplement na kształt zamiennika kawy, lub uniwersalnego energetyka w proszku. Jest to marka opierająca się na jednym produkcie w ogromnej ilości brandingów. Jednak skład główny pozostaje bardzo podobny.

Przykładowy skład G-Fuel
Przykładowy skład G-Fuel

Jak widzimy, mamy wszystko co potrzebowalibyśmy od uniwersalnego energetyka. Optymalna dawka kofeiny (150 miligramów), dosyć szeroki blend „greensów” oraz dodatek składników wspomagających układ nerwowy, jak zestaw adaptogenów oraz aminokwasy wspomagające produkcje neuroprzekaźników. Skład idealnie „dobry”!

Co z kolaboracji z Bethesdą?

Bethesda to firma będącą twórcą gry Doom Eternal – popularnej strzelanki z obcymi którą na pewno zna wielu z Was. Dzięki tej kolaboracji, dostaliśmy najprawdopodobniej jedną z ładniejszych etykiet jakie widziałem… I kolejny ciekawy smak produktu!

Dzięki temu możemy również spodziewać się większej ilości kolaboracji między tymi dwoma gałęziami rynku. Jakiej następnej gry na opakowaniu suplementów się spodziewacie?

Podsumowanie

Obecnie większej ilości informacji możemy doszukiwać się na stronach producenta G-Fuel. W najbliższym czasie możemy spodziewać się wielu ilości otrzymania jej w różnych konkursach (popularna taktyka tego producenta) oraz oczywiście w oficjalnym sklepie! Kto wie, może nawet my zgarniemy jedną, lub dwie puszki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *