Steak N’Eggs od Primeval Labs – nowa propozycja odżywki białkowej

Czym bylibyśmy bez białka? Praktycznie (i biologicznie) rzecz biorąc niczym. Nie dziwne więc że w branży suplementacyjnej wielu producentów bierze sobie mocno do serca istotność białka w naszej diecie i starają się regularnie wprowadzać urozmaicenia typowych form odżywek białkowych. W końcu, czy jest jakaś firma suplementacyjna która obecnie pod swoim szyldem nie ma któregoś z kolei białka serwatkowego? Primeval Labs – firma znana z produktów głównie wspierających natywne systemy żywienia jak Paleo czy dieta ketogeniczna postanowiła wprowadzić na rynek produkt oparty na białkach wołowych i jajecznych – Steak N’Eggs o którym dzisiaj opowiemy!

Primeval Labs

Jak wspominaliśmy wcześniej, jest to firma która opiera się na wspieraniu jak najbardziej „czystych” diet, trzymających się natywnego sposobu żywienia człowieka. Mówimy tutaj głównie o dietach całkowicie wyłączających przetworzone jedzenie, skupiające się na produktach tłuszczowo-białkowych, z ograniczonym dodatkiem węglowodanów. Nie dziwne więc, że ich kolejny produkt również może być pomocny w takiej diecie, a jednocześnie sam w sobie proponuje ciekawe rozwinięcie formuły odżywek białkowych.

Steak N’Eggs

Jak podaje producent (i wskazuje na to nazwa), produkt ma łączyć w sobie białka wołowe, oraz jajeczne. Producent zapowiada w tym kontekście użycie izolatu białek wołowych, oraz białek pochodzących z białej części jaj.

Uzyskujemy przez to kompletny aminogram białek, przez co maksymalizujemy skuteczność przyswajania, oraz wykorzystania białek przez nasz organizm.

Dodatkowe informacje

Pierwsza partia produktu ma być dostępna w pojemności 907 gramów i zawierać 30 porcji produktów. Producent zapowiada wstępnie 2 smaki produktu (póki co bez szczegółów jakie będą to smaki), jednakże w przypadku zainteresowania produktem możemy spodziewać się zarówno dodatkowych pojemności jak i dodatkowych smaków białka. Jeśli tylko wpadną nam próbki w ręce – damy znać co sądzimy o najnowszym białku od Primeval’a!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *