Spalacza na sen? Nowy wynalazek Nutrexu!

Nutrex to amerykańska firma suplementacyjna, znana z tworzenia produktów celowanych na średnio-wysoką półkę sklepów. Jednym z najbardziej znanych produktów tej marki jest spalacz tłuszczu – Lipo 6, który miał już wiele wersji – Extreme, Stim Free – dla każdego coś dobrego! Wspominamy często przy opisywaniu różnych wariacji C4 od Cellucora opisujemy jak kluczowe jest ciągłe wykorzystywanie popularności swojego kluczowego produktu przy rozszerzaniu swojej oferty przez firmy suplementacyjne. I w ten sposób Nutrex postanowił wyprodukować coś zupełnie nowego… Spalacz, który może wspomagać sen!

Spalacz przed snem?

Osobiście, jedyny spalacz jaki przychodzi mi na myśl, który był przystosowany do brania przed snem, to Cutting Edge z USA Labs. Osobiście nie przypadł mi do gustu, ale trzeba wziąć pod uwagę, że miałam do czynienia z o wiele mocniejszymi środkami… Jednakże dla początkujących, ludźmi z problemami ciśnieniowymi i nieprzepadającymi za stymulacją, był wręcz jak znalazł! Spodziewam się zatem, że Nutrex będzie postępował podobnie – stworzyć skuteczny skład spalacza, bez stymulantów, z dodatkiem substancji ułatwiających zasypianie (stawiam na dodatek melatoniny – bardzo efektywnego, taniego i jednocześnie nieinwazyjnego środka na wspieranie jakości snu)

Co wiadomo?

Póki co nic więcej. Jedyne co otrzymaliśmy, to zdjęcie z oficjalnego profilu firmy na Instagramie, zapowiadające produkt… Jednakże w najbliższym czasie możemy spodziewać się większej ilości szczegółów, wyglądu produktu oraz dokładnego składu. Więc, Stay Tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *