Shakery brandowane „Grą o Tron” – rozszerzenie oferty shakerów Performa

O Performie pisaliśmy już w kontekście jej wyjątkowej oferty shakerów brandowanych wieloma znanymi markami. Właśnie do tych znanych marek postanowił dołączyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali świata, szczególnie wśród fanów fantasy. Jest to oczywiście „Gra o Tron”, które otrzymała 5 nowych shakerów w ofercie firmy.

Zima nadchodzi… Na Shakerach!

Performa to firma weteran w kontekście tworzenia wyjątkowych akcesoriów na siłownie. Szczególnie, firma ta skupia się na brandowanych shakerach, do której to oferty dostało się 5 nowych sztuk brandowanych różnymi logami z Gry o Tron.

Oczywiście, firma nie pozwoliłaby sobie na wydanie bubla pod względem jakościowym! Shaker ma pojemność ponad 800 mililitrów, został wykonany specjalistyczną metodą ActionRod która zapobiega powstawaniu osadów w wewnętrznej stronie shakera, oraz ułatwia utrzymanie go w czystości. Firma przykuła również uwagę do wyważenia shakerów, przez co nawet pełne są prawidłowo zbalansowane i nie obciążają ręki nawet przy dłuższym trzymaniu shakera.

Taki, najwyższej jakości shaker, otrzymamy albo za 13 dolarów, w przypadku kupna 1 sztuki, albo 56 dolarów, jeśli wybierzemy cały zestaw 5 shakerów. Na prezent dla wielbiciela siłowni i Gry o Tron? Shaker Idealny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *