Seria „Basic Training Series” od amerykańskiego Redcon1 na dniach!

Każdy z nas lubi mieć więcej, prawda? Zatem nic dziwnego że naszą uwagę przyciągają wieloskładnikowe formuły, potrafiące zawierać nie kilka, nie kilkanaście a wręcz kilkadziesiąt pozycji na w swojej tabeli informacji żywieniowej. Warto jednak czasami się mocno zastanowić, ponieważ w większości przypadków jest to chwyt marketingowy – zazwyczaj producenci stosują dane substancje w celach „marketingowych”, aniżeli w celu zwiększania efektywności produktu, dodając małe dawki, nieefektywnych substancji, lub w mało przyswajalnych formach. Dlatego ciekawym trendem na rynku suplementacyjnych jest wydawanie coraz większej ilości preparatów monoskładnikowych. I właśnie takim trendem postanowiła iść znana amerykańska marka Redcon1 o której już nieco pisaliśmy w poprzednich artykułach!

Basic Training Set

Redcon1 to firma mająca motyw militaryjny, zatem nie dziwny jest i motyw tej serii. Jak sama nazwa wskazuje firma ma zamiar wydawać „podstawowe suplementy”. W serię ma wchodzić:

  • CLA
  • Yohimbina
  • Witamina C
  • Fish Oil (kwasy omega 3)
  • ZMA (połączenie cynku, magnezu oraz witaminy B6)
  • BCAA (rozgałęzione aminokwasy)
  • Glutamina

Zero fajerwerków, napakowanych mięśniaków na opakowaniach – czysty produkt, bez dodatków, w prostym, schludnym opakowaniu. Wszystko w okół tych produktów jednoznacznie stwierdza profil ich powstania i użytkowania – są to produkty dla miłośników produktów efektywnych, bez niepotrzebnego przepłacania!

Produkty mają być dostępne wkrótce, jednocześnie producent nie podał dokładnych cen produktów. Możemy się jednak spodziewać że będzie ona stosunkowo niższa i zamknie się w cenie kilku-kilkunastu dolarów za produkt, a w przeliczeniu na złotówki nie będzie to więcej niż 100 złotych za którykolwiek z produktów. Czekamy na szczegóły od Redcona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *