Seeking Health – najlepszy przyjaciel kobiet w ciąży?

Temat suplementacji dla kobiet w ciąży jest bardzo trudnym tematem. W końcu formułka „nie powinno być spożywane przez kobiety w ciąży” jest na suplementach powszechna. Nawet na takich które technicznie powinny wspierać kobiety w ciąży! Oczywiście musiała w końcu znaleźć się firma, która postawi jakość ponad wszystko i zrobi wszystko by nie musieć wstawiać tej formuły, a wręcz przeciwnie – chwalić się że to właśnie te produkty jako jedne z niewielu mogą być stosowane przez kobiety w ciąży.

Seeking Health – optymalizując życie!

Seeking Health jest to stosunkowo nowa firma, której założycielem jest Ben Lynch, pioner innowacyjnej epigenetyki, który za cel postawił sobie szereg wymagań kluczowych:

 • Tworzenie stałych konsumentów – przez słuchanie ich potrzeb i wymagań
 • Podejmowanie akcji mających cel, znaczenie i zwracających się w przyszłości
 • Pokora – szanowanie feedbacku i poprawnej krytyki
 • Gotowość na zmiany – w celu dostosowania się do dynamicznego rynku i rosnących wymagań klientów
 • Oszczędność – rozsądne zarządzanie i dystrybucja surowców, półproduktów i produktów
 • Współpraca
 • Pozytywne myślenie
 • Odpowiedzialność za swoje działania
 • Akceptacja różnorodności
 • Brak strachu przed krytyką
 • „Nigdy mało” – ambitne, ciągłe dążenie do poprawy jakości firmy

Jak widzimy, na podstawie powyższych, powstała jedna z najlepszych jakościowo firm na rynku suplementów.

Optimal Prenatal i suplementy celowane

Zazwyczaj producenci starają się unikać pojedynczych substancji w suplementach. Niestety badania konsumenckie nadal wskazują że kierujemy się głównie ceną, więc przeciętny konsument widząc że może dostać pełen zestaw witamin i minerałów (oczywiście nie sprawdzając ich ilości, oraz jakości), wybierze ten suplement niż lepszej jakości suplement monoskładnikowy. Ale ta reguła nie trzyma się Seeking Health!

Jest to firma u której praktycznie każdą substancję zdrowotną można kupić oddzielnie. Szczególne ważne jest to w przypadku witamin B (szczególnie witaminy B9 i B12 przez ich wzajemne interakcje) i zaburzeń metylacji. To właśnie w nich kluczowe jest dokładne dobranie dawek i form tych witamin. I obecnie Seeking Health jest jedną z niewielu firm która umożliwia tak dokładne rotowanie i dobieranie dawek i form tych witamin.

Za to najważniejszym produktem firmy jest najprawdopodobniej Optimal Prenatal – jest to zestaw witamin, minerałów oraz substancji zdrowotnych przeznaczonych szczegółowo dla kobiet.Jest to najbardziej zaawansowana, najpewniejsza i najbardziej jakościowo forma wsparcia kobiet w czasie ciąży. Dlatego jest tak bardzo pożądany przez kobiety w stanie błogosławionym.

Optimal Prenatal - kluczowy produkt firmy
Optimal Prenatal – kluczowy produkt firmy

Największym problemem z tym produktem jest jego… dostępność. Na terenie Polski, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec jedynym dystrybutorem jest firma Muscle Zone a sama podaż również nie pokrywa popytu. Zatem jeśli jesteś zainteresowana spróbowaniem tego suplementu – sugerujemy nie zastanawiać się za długo. Firma musiała zacząć organizować przedsprzedaż, by sprostać chociaż w części popytowi. To świadczy o tym jak popularny i prawidłowy jest jego wybór w trakcie ciąży dla kobiet!

Podsumowanie

Firma Seeking Health nie jest dla każdego, to oczywiste. Nie tylko ze względu na małą dostępność ale i dosyć wygórowaną cenę. Jednakże, jeśli idziesz za przekonaniem że nie ma nic cenniejszego od zdrowia – to właśnie firma dla Ciebie. Żadna druga firma nie ma tak szerokiego, specyficznego oraz wysokojakościowego wyboru suplementów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *