Rockstar łączy siły z Cyberpunkiem – nowe, brandowane puszki energetyka

Niedawno pisaliśmy o promocji Monstera, który nawiązywał współpracę ze znaną serią strzelanek Halo. Dzisiaj jednak możemy napisać o czymś na pewno wielu z nas bliższym – Cyberpunkiem 2077 – grą rodzimej firmy CD Projekt, na którą czeka nieomal cały glob. Nie dziwne więc że wiele firm stara się skorzystać na niesamowitym Hype na nową produkcję, podłączając pod swój marketing brandowane produkty. Tak samo postanowił zrobić producent energetyków Rockstar, prezentując swoje nowe puszki brandowane właśnie nawiązaniami do nowo powstającej gry.

Cyberpunk 2077 X Rockstar

Nowe energetyki Rockstara, nie tylko zawierają postacie z uniwersum na swoim opakowaniu. Jeden z nowych smaków produktu – Samurai Cola – bezpośrednio nawiązuje nazwą do jednego z zespołów, umieszczonych w świecie Cyberpunk’a.

Jednakże sam ciekawy wygląd może nie być wystarczającą zachętą dla konsumentów, prawda? Dlatego więc, wraz z nowymi produktami, Rockstar pokusił się o dodanie powiązanych benefitów w postaci kodów. Koty te, umożliwią wykupienie dodatkowych przedmiotów w grze, oraz umożliwią dostęp do dodatkowych materiałów promocyjnych w postaci komiksów nawiązujących do uniwersum. Co ciekawe, kody te biorą również udział w losowaniu, w którym można wygrać dodatkowe akcesoria komputerowe, a nagrodą główną jest samochód stylizowany na jeden z pojazdów występujących w grze!

Producent postanowił wydać 5 wersji smakowych produktu, których możemy niebawem spodziewać się w sklepie, przez nadciągającą samą premierę gry. Naszym zdaniem jest to genialna akcja promocyjna i może warto czasem będzie „dupnąć sobie Rockstarka” w celu dodatkowego wsparcia polskiej gry na którą czeka cały świat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *