Restart Bigger By The Day od 5% Nutrition!

5% Nutrition przeżywało ostatnio dosyć trudny czas dla swojej marki, przez odejście świętej pamięci Rich’a Piany. Mimo to, jej fani przywiązani do marki, rozpoczęli akcję mocnego wsparcia firmy. Przez to ta nieustannie kontynuuje rozwój i jej kolejna inicjatywa jest jego najlepszym dowodem – odnowienie serii „Bigger By The Day” przedstawiającą zaplecze sportowego życia Rich’a Piany, oraz rekreacja produktu z tej okazji.

Bigger By The Day – recut + uncensored

Jak wspomnieliśmy, jest to miniseria dokumentalna odnośnie życia, zarówno prywatnego, ale głównie sportowego Richa Piany – zawodnika będącego główną twarzą firmy, który niestety odszedł od nas około 2 lata temu. Dokument ten śledzi cykl masowy zawodnika, w którym przekazuje on najbardziej istotne rady i tipy, dla wszystkich ćwiczących starających się zwiększyć swoją masę mięśniową

Bigger By The Day – Laxogenina + Epikatechina

Laxogenina przeżywa ostatnio renesans, jako naturalny odpowiednik nieco bardziej inwazyjnych zdrowotnie sterydów. I nic dziwnego – sama w sobie jest świetnym wsparciem cyklów masowych. Podobnie Epikatechina, będąca anabolicznym składnikiem zielonej herbaty już od długiego czasu jest stosowana w naturalnych produktach prohormonalnych. To połączenie zatem jest coraz częściej spotykane i w najbliższym czasie możemy się spodziewać jej wzrostowej popularności.

Tak samo jest ona podstawą produktu wydanego wraz z wyżej wspomnianym dokumentem, w celu dodatkowego wsparcia rozrostu tkanki mięśniowej. Poza Laksogeniną i Epikatechiną, znajdziemy tutaj również dodatek wysokiej dawki Witaminy A, wapnia, HICA, Leucyny oraz piperyny dla dodatkowego zwiększania bioprzyswajalności.

Skład produktu
Skład produktu

Czy warto?

Jeszcze jak! Jeśli tylko na czas zimowy planujesz przybrać kilka kilogramów, zarówno sam produkt jak i seria dokumentów będzie świetnym uzupełnieniem Twojego treningu i diety.

Co ciekawe dostęp do materiałów jest darmowy, a aby uzyskać do niego dostęp należy jedynie przystać do newslettera firmy, do którego zapisać można się na ich oficjalnej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *