Redcon1 wchodzi na rynek gamingowy

O firmie Redcon1 wspominaliśmy już kilka razy. Jest to amerykańska firma, która przyjęła za motto utrzymywanie swoich konsumentów w najwyższym stanie gotowości przy pomocy swoich produktów. Nawiązuje do tego również ich nazwa, nawiązująca do najwyższego poziomu gotowości obronnej Stanów Zjednoczonych. Jednakże postanowili oni przejść do nieco mniej przyziemnych, bardziej abstrakcyjnych sfer suplementacji – gamingu, ze swoim nowym suplementem War Games.

Redcon1 War Games

„Gry wojenne”, bo tak w wolnym tłumaczeniu ma nazywać się nowy produkt firmy Redcon1, będzie miał na celu wsparcie układu nerwowego, percepcji oraz koncentracji podczas wysiłków graczy na wirtualnych polach bitwy.

Póki co producent nie zapoznał nas jeszcze z dokładnym składem. Wiemy jedynie że jedna porcja produktu ma mieć około 14.7 grama (zatem przy około 30 porcjach produktu możemy spodziewać się półkilogramowego opakowania produktu). Jest to ilość pozwalająca na zawarcie efektywnej mieszanki nootropików i stymulantów, zatem jesteśmy dobrej myśli.

Spodziewamy się na pewno zawartości kofeiny, jako najbardziej efektywnego i przystępnego stymulantu na rynku. Jednakże reszta zawartości produktu to obecnie niewiadoma!

Wiemy również jak ma nazywać się pierwszy smak produktu… I jest to nazwa specyficzna – Unicorn Blood (Krew Jednorożca, sic!). Zatem to co może przypominać smak produktu też pozostaje obecnie w sferze domysłów.

Biorąc pod uwagę że producent zapowiedział już produkt pokazując jego finalne opakowanie, możemy się spodziewać jego obecności na rynku jeszcze w trakcie wakacji. Postaramy się dostać informację z pierwszej ręki odnośnie składu i efektywności produktu, więc stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *