Rebranding Optimum Nutrition – co się zmieni?

Optimum Nutrition to gigant w branży. Jest to fakt któremu nijak nie można zaprzeczyć, prawda? W końcu ponad dwukilogramowe puszki ich najbardziej rozpoznawalnego produktu – białka Gold Whey Standard są już nieomal legendarne w swoim wyglądzie. Mimo to firma zdecydowała się na delikatny lifting ich oprawy graficznej. Czy pójdą za nim bardziej drastyczne zmiany? Dowiecie się w naszym dzisiejszym artykule!

Nowy wygląd – stara jakość

Na szczęście nic nie zmienia się w jakości produktów, rebranding nie jest narzucony przez jakiekolwiek przejęcie firmy ani nic z tych rzeczy. Po prostu firma postanowiła odświeżyć nieco wygląd swoich produktów, a przede wszystkim puszek białka Gold Whey Standard. Możemy zatem spodziewać się nieprzerwanej kontynuacji! serii prawdopodobnie jednego z najczęściej polecanych i nagradzanych odżywek białkowych!

Jak sam banner na oficjalnej stronie firmy wskazuje - nowy wgląd, stara jakość!
Jak sam banner na oficjalnej stronie firmy wskazuje – nowy wgląd, stara jakość!

Co oznacza rebranding?

Najprawdopodobniej wskazuje to na chęci firmy do rozwoju swojej marki. Firmy najczęściej wprowadzają rebranding przed zintensyfikowaniami działaniami rozwojowymi swoich produktów i usług. Zatem możemy w najbliższej przyszłości spodziewać się nowej linii produktów Optimum Nutrition o których chętnie damy znać kiedy tylko otrzymamy jakieś przecieki!

W międzyczasie – jeśli Twoja puszka z białkiem sięga dna, na dniach na stronie Optimum Nutrition powinny pojawiać się białka w nowych puszkach. Bądź pewny że nie zapomnisz uzupełnić swojej półki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *