Questowe bułeczki cynamonowe wracają!

Firma Quest Nutrition ponownie poszerza ofertę jednych z najbardziej znanych batonów proteinowych – Quest Bar’ów. Jest to jednocześnie ich najbardziej renomowany produkt.

Nowy właściciel pokazuje pazur?

Niedawno firma Quest Nutrition została przejęta przez firmę „Simply Good Foods” będącą konglomeratem marek produkujących wysokojakościowe produkty żywnościowe. I jak każda firma po przejęciu, musi odrobić swój wkład kapitałowy. A czy jest lepszy sposób na rozruszenie sprzedaży niż kolejne odświeżenie najważniejszego produktu marki?

Quest Bar

Zdjęcie nowego wydania batonów
Zdjęcie nowego wydania batonów

Nie jest to oczywiście żadna rewolucja w batonach Quest. W końcu nie zmienia się złotej formuły, która już od wielu lat zdobywa uznanie klientów!

Możemy się spodziewać tego co zawsze – dużej ilości białka, małej ilości węglowodanów i stosunkowo ogromnej ilości błonnika (15 gramów na 1 baton!)

Największą innowacją jest oczywiście smak – bułeczki cynamonowe będą świetnym uzupełnieniem gorącej, popołudniowej kawy w te coraz zimniejsze dni. Trzeba spróbować!

Podsumowanie

Mamy nadzieję że nowa firma nadzorująca Quest Nutrition utrzyma wysoką jakość końcowego produktu. Niestety w przeszłości znane były przypadki, gdzie właściciel firmy, nie rozumiejąc jej filozofii potrafił zaprzepaścić markę budowaną przez lata. Jednakże biorąc pod uwagę brak zmian w składzie, a jedynie dodanie bardzo trafionego smaku, jesteśmy póki co spokojni o te wysokobiałkowe pyszności!

Obecnie, tą wersję można kupić jedynie na stronie producenta (https://www.questnutrition.com/products/cinnamon-roll-box-of-12) jednakże na pewno w najbliższej przyszłości możemy się ich spodziewać u oficjalnych dystrybutorów firmy Quest Nutrition.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *