Przedtreningówki z geranium, spalacze z Yohimbiną… I multiwitaminy! – rozszerzenie oferty Metabolic Nutrition

O Metabolic Nutrition pisaliśmy niedawno w kontekście ich nowej odsłony przedtreningówki E.S.P która wyróżniała się nie dość że szerokim wyborem stymulantów, to jeszcze 700 miligramami kofeiny na porcję! Przed ten krótki opis można sobie dopowiedzieć w czym specjalizuje się firma. Głównie – mocne, dające po głowie rzeczy. I do tego interesującego arsenału suplementów dołączają… Witaminy?

Wszyscy potrzebujemy witamin!

To prawda. Preparaty multiwitaminowe to najprawdopodobniej jeden z najbardziej „ruchliwych” segmentów branży. W końcu, niedobory znajdą się u każdego. Większe, czy mniejsze. Witaminy D, czy magnezu. Fajnie strzelić jedną kapsułkę i zapomnieć o nich… Oczywiście stan faktyczny jest nieco mniej piękny, nie możemy jednak zupełnie odrzucać witamin w kąt – jeśli spełniają nasz profil zapotrzebowań na określone witaminy i minerały, jak najbardziej warto zainteresować się ich suplementacją!

Hair, skin and nails od Metabolic Nutrition

Nazwa może delikatnie wprowadzać w błąd. W końcu po takiej nazwie, moglibyśmy się biotyny, kwasu pantotenowego, skrzypu… A faktycznie uzyskujemy cały zestaw witamin i minerałów, wzbogaconą o substancje wpływające na poprawę stanu naskórka, w tym Inozytol, betainę czy kompleks bioflawonoidów

Skład produktu Metabolic Nutriton Hair Skin and Nails

Jak widzimy, mamy tutaj wszystko czego moglibyśmy oczekiwać dla codziennej suplementacji – pełen zestaw mikroskładników w optymalnych, lekko podwyższonych dawkach (w końcu, jako aktywnie trenujący mamy nieco większe wymagania co do ich codziennej spożytej ilości). Dodatkowy kompleks wspomagający stan skóry w najgorszym przypadku nie będzie nam specjalnie potrzebny, w najlepszym faktycznie może pomóc, na przykład przy trądziku spowodowanym alergią, czy przeprowadzanym cyklem.

Do jakości produktu musimy oczywiście dołożyć markę – producent z taką renomą i wyborem produktów, nie mógł wydać bubla!

Podsumowanie

Niespodziewanie, zestaw witamin i minerałów, z dodatkowym kompleksem na poprawę stanu skóry, może się okazać dobrym elementem codziennej suplementacji, nawet jeśli poprawa naskórka i jego wytworów nie jest Twoim głównym celem. Renoma producenta, kompleksowość produktu oraz optymalne dawki mocno za nim przemawiają. Obecnie produkt można znaleźć głównie na stronie producenta (https://www.metabolicnutrition.com/products/hair-skin-and-nails) jednak w najbliższym czasie możemy się go pewnie spodziewać w dobrych sklepach z suplementami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *