Preparat multiwitaminowy prosto z Południa Afryki – Human Nutrition Multi Active

Problem z optymalnym żywieniem w krajach afrykańskich, jest jednym z największych problemów współczesnej cywilizacji. Nie czujemy na tyle kompetetni, by oceniać najlepsze metody i skuteczność podejmowanych działań w tym kontekście – jednakże ostatnio wpadła nam w oko wiadomość która pozwala szukać kolejnych pozytywnych aspektów działań wewnątrz tego regionu – a to za sprawą działań firmy Human Nutrition, wywodzącej się z właśnie z rejonów południowej Afryki.

Skład produktu Multi Active

Skład produktu Multi Active od Human Nutrition
Skład produktu Multi Active od Human Nutrition

Multi Active firmy Human Nutrition, zawierający szereg witamin i minerałów. Zawiera, między innymi mieszankę witamin z grupy B, cynk, wapń, miedź i najważniejszy przeciwutleniacz – witaminę C w dawce 292 mg na porcję.

W tym momencie moglibyśmy oczywiście czepiać się czego jest za mało, czego za dużo, lub że sama tabelka produktu jest nie do końca poprawna – jednakże nie chcieliśmy zwracać uwagę na sam produkt, co na idee jego powstania.

Produkt dostosowany pod specyficzne potrzeby regionu

Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego cenę, w przeliczeniu wynoszącą 10 dolarów, za 30 porcji produktu. Preparaty multiwitaminowe większych firm potrafią kosztować 3-4 razy tyle, nierzadko za mniejsze opakowanie produktu. Produkt Human Nutrition jest dostosowany dla ludzi żyjących w biedniejszych rejonach naszego świata – między innymi właśnie w Południowej Afryce.

Właśnie przez to chcieliśmy zwrócić uwagę raczej na trend tworzenia takich produktów – które pozwolą również skromniejszym ludziom efektywnie dbać o zdrowie, co pozwoli niwelować problem w rozwiązywaniu poważnych problemów naszego świata. Kibicujemy firmie Human Nutrition w dalszym rozwoju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *