Ponad 900 miligramów stymulantów? Stim Head od Chaos Crew!

Przedtreningówki to dalej mój osobiście ulubiony segment obecnego rynku suplementów diety (no, może poza ciekawszymi produktami z serii nootropów). Dlatego chętnie zaprezentuje Wam dzisiaj ciekawą propozycję od brytyjskiej firmy Chaos Crew, będącą rozwiązaniem bez kompromisów dla fanatyków stymulantów.

Stymulanty – zło konieczne?

Stymulanty, mimo iż powszechności (kofeina!) są nadal dosyć kontrowersyjnym składnikiem zarówno żywności jak i suplementów. Do tej pory jest jej przyklejana łatka „tej złej kofeiny, która powoduje nadciśnienie”, co zresztą było obalane wiele razy. Kofeina jest jednym z najefektywniejszych i najbardziej przebadanych składników w suplementach diety i o ile nie czujesz po niej problemów ze spaniem, może przynieść same benefity! W swoim czasie opowiemy o nieco „cięższych stymulantach”, jednakże nasz dzisiejszy produkt opiera się głównie na solidnej dawce kofeiny.

Skład produktu Stim Head

skład produktu Stim Head Chaos Crew
skład produktu Stim Head Chaos Crew

Jak widzimy nie ma tu zbytnich cudów. Połączenie Kofeiny, tyrozyny oraz cocoaminy powinny pokryć całkowite zapotrzebowanie na stymulację przedtreningową. Ciekawy blend naturalnych ekstraktów będzie szczególnie pomocny dla mężczyzn, głównie przez obecność ekstraktu z Hordeum Vulgare (wow, czyżby jakiś nowy booster testosteronu? Otóż nie, to tylko bardziej pro nazwa owsa zwyczajnego!). Jednakże ten sam składnik faktycznie może wpłynąć na poprawę stanu gospodarki homronalnej u mężczyzn. Naringina może wpłynąć na poprawę metabolizmu energetycznego, a ekstrakt z czarnego pieprzu (głównie zawierający piperynę), doskonale poprawi bioprzyswajalność całego produktu.

Podsumowanie

Osobiście – produkt mnie ani nie mrozi, ani nie ociepla. Jest po prostu okej, posiada wszystko co potrzebuje nie zawiera też żadnych nielegalnych cudów. Jeśli lubisz solidną dawkę stymulantów przed treningiem, możesz jak najbardziej zainteresować się nowym produktem Chaos Crew! Na pewno będzie ciekawie go wypróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *