Połączenie przedtreningówki i spalacz od ProSupps – Hyde Thermo Pre Workout

Mimo zamieszania w okół, powoli wakacyjne perspektywy zaczynają wyłaniać się w bardziej pozytywnych barwach. Nie dziwi więc ponowne skupienie producentów na tym, co nam najbardziej ciąży, szczególnie w obecnej sytuacji – czyli nadmiarowi kilogramów. Firma ProSupps, znana przede wszystkim ze swojego suplementów przedtreningowych Jeckyll i Hyde postanowiła nam wspomóc swoim nowym produktem – łączącym w sobie elementy przedtreningówki oraz spalacza tłuszczu.

Hyde Thermo Pre Workout

Skład produktu Hyde Thermo Pre Workout
Skład produktu Hyde Thermo Pre Workout

Jak widzimy skład produktu nie jest nadmiernie złożony. Za elementy przedtreningówkowę możemy tutaj uznać cytrulinę – jeden z najpopularniejszych boosterów tlenku azotu. Mamy również beta alaninę, znaną ze swojego działania na rzecz naszej wytrzymałości treningowej. Jest również miejsce na oczywistą oczywistość – kofeinę, będącą najbardziej skutecznym i tolerowanym stymulantem.

W kwestii jednak samego wsparcia odchudzania możemy wyróżnić trzy składniki. Witaminę B12 – biorącą udział w przemianach metabolicznych naszego organizmu, acetylowaną formę L-karnityny, wspomagającą bezpośredni transport wolnych kwasów tłuszczowych w obrębie organizmu w celu ich oksydacji (podstawy procesu faktycznego spalania tłuszczu) oraz gwiazdę produktu – patentowany ekstrakt z papryczek chilli Capsimax, zwiększający naszą termogenezę, bezpośrednio zwiększając ilość spalanych kalorii.

Wszystko to w cenie 35 dolarów sugerowanej przez producenta, za opakowanie zawierające 30 sugerowanych porcji produktu. Jeśli potrzebujecie produktu który jest bezpieczny w użytku, a jednocześnie pozwoli wam efektywnie zwiększyć liczbę spalanych kalorii – nowy produkt ProSupps na pewno będzie dobrym wyborem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *