Pierwszy nootropik z samymi patentowanymi składnikami? Neuratech Enhance

Nootropy, brain boostery, czy wszelkie wzmacniacze mózgu i układu nerwowego to obecnie najbardziej intensywnie rozwijająca się gałąź rynku suplementów diety. Doszliśmy do tego momentu, że rynek zaczyna rozwidlać się na 2 typy produktów – wysokojakościowe, droższe produkty, oraz tanie „marketowe” produkty, które są zdrowotną analogią przycisku do papieru. Staramy się skupiać na tej pierwszej kategorii (między innymi przez opisy nootropików firmy Apollo Hegemony), dlatego dzisiaj mamy dla was kolejną, nieco tajemniczą bombę – firmę Neuratech!

Tajemnicza nowość

Obecnie sami za dużo nie wiemy o firmie Neuratech… Jedyne obecnie co wiemy, to to, że planują 3 produkty skupiające się na zdrowiu i wydolności układu nerwowego – Boost, Enhance i Sleep, z czego obecnie dostępny jest ten drugi i to jedynie w przedsprzedaży! I to najbardziej ciekawa kwestia, ponieważ bardzo mało firm decyduje na taki model sprzedaży. W przypadku tego produktu jednakże nie możemy się temu dziwić, ponieważ jest to obecnie jeden z najbardziej jakościowych produktów jakie widzieliśmy!

Prawie całościowo opatentowany skład

Skład produktu
Skład produktu

Jak widzimy, praktycznie każdy składnik produktu to opatentowana formuła, potwierdzona swoimi własnymi badaniami dla efektywności. Biorąc pod uwagę, że pewność składników w suplementach to do tej pory najbardziej sporna kwestia przy wyborze suplementu/firmy, firmie Neuratech nie można zarzucić ani kszty niepewności! Prawdopodobnie to pierwszy taki produkt z jednocześnie tak zaawansowanym jak i złożonym składem.

Cena = jakość!

Oczywiście, tak zaawansowany skład nie może przejść bez wpływu na cenę… Która jest „dostateczna” Około 250 złotych za 60 kapsułek (30 porcji produktu) – czy produkt jest tego warty, to już kwestia subiektywna.

Obecnie produkt jest dostępny jedynie na stronie producenta i to jedynie w przedsprzedaży. Jeśli tylko będziemy mieli sposobność – na pewno spróbujemy – a Wy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *