Piękny gest EFX Sports – darmowa tuba odżywki białkowej dla potrzebujących!

Ciężko nie być świadomym tego, że obecne czasy są w najlepszym razie specyficzne, a w najgorszym po prostu złe. Co chwile słyszymy o kolejnych zarażeniach, kryzysie i zgonach. Ciężko być pozytywnie nastawionym w natłoku takich informacji. Jednakże tak samo w takich sytuacjach jaskrawo pokazuje się ludzka empatia, nie tylko pojedynczych osób ale i całych firm! I w ten sposób amerykańska firma EFX Sports postanowiła podzielić się swoimi produktami z najbardziej potrzebującymi.

Akcja wspomagania

Jak wiemy sytuacja w obrębie Stanów Zjednoczonych mówiąc eufemistycznie nie jest kolorowa. Aby wesprzeć najbardziej potrzebujących firma EFX Sports postanowiła podzielić się swoimi odżywkami białkowymi. Producent nie wymaga żadnych specjalnych dowodów na złą sytuację – prosi jedynie by ludzie kierowali się „kwestiami honorowymi” i zamawiali białko jedynie jeśli naprawdę odbija się na nich kryzys i jeśli jest taka możliwość, by pozwolili uzyskać produkty bardziej potrzebującym. Jedynym ograniczeniem jest to, że producent limituje wysyłkę produktów do 1 tuby białka na osobę. Otrzymujący białko jest zobowiązany tylko i wyłącznie do pokrycia kosztów przesyłki.

Liczy się gest!

Oczywiście jak najbardziej popieramy taką działalność. Uważamy że jeśli ktoś tylko jest w stanie pomóc osobom pokrzywdzonym przez obecną sytuację w okół, jest to najszlachetniejszy gest jaki można wykonać.Oczywiście nie możemy też zapomnieć o „pospolitym ruszeniu” naszych rodzimych firm z pomocą! Co chwila możemy zobaczyć na portalach społecznościowych kolejne akcje wspierające czy to seniorów, czy lekarzy czy szeroko pojętych potrzebujących. Pochwalamy i zachęcamy do pomagania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *