Pewdiepie na suplementach? Nowy smak G-Fuel od Gamma Labs!

Marketing w obecnych czasach nie ma granic. O ile wcześniej na suplementach moglibyśmy się spodziewać tylko kulturystów i strongmenów, dzisiaj ze względu na rozwój nowoczesnych mediów, możemy się spodziewać osób znacznie luźniej związanych ze sportem, a bardziej skupiających dużą rzeszę aktywnych fanów. I z tego powodu, jeden z czołowych Youtuberów – Pewdiepie – został twarzą i jednocześnie twórcą dla nowego smaku G-Fuel’a.

G-Fuel

G-Fuel jest produktem korzystającym z obecnej niszy na rynku suplementów dla graczy komputerowych i szeroko rozumianego E-sportu. Jest połączeniem stymulantów, substancji zwiększających wydajność układu nerwowego oraz blendu zawierającego zestaw naturalnych koncentratów będących źródłem antyoksydantów oraz innych prozdrowotnych substancji.

Skład produktu
Skład produktu

Kooperacja z Pewdiepie’iem!

Sam produkt miał już kilka specjalnych wersji, brandowanych między innymi logiem jednego z zespołów e-sportowych (Faze), czy Twitch’em – najpopularniejszym portalem streamingowym dla gamerów. Naturalnym zatem było zwrócenie się o promocję do obecnie najbardziej popularnego youtubera zajmującego się grami.

Jego promocja ma opierać się na stworzeniu nowego smaku dla produktu.

Podsumowanie

Naszym zdaniem, jest to genialny ruch marketingowy. Youtuberzy zazwyczaj tworzą w okół siebie dosyć aktywne i duże społeczności, zatem taka akcja może przynieść bardzo wysoką konwersję.
Jeśli i wy jesteście zaciekawieni, co wyjdzie z tej współpracy, obecnie trzeba zapisać się na listę mailingową producenta, który szczegóły ma podać w poniedziałek. Szczegóły, oraz wspomniany napis znajdziecie na stronie producenta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *