Patriotyczny smak od Redcon1 – nowe wydanie Total War

Redcon1 to firma która wybiła się na swoim „wojskowym” brandingu. Co prawda, przez ostatni rebranding, jej wojskowe motywy zostały nieco stonowane, jednak nadal firma mocno przywiązuje uwagę do elementu patriotycznego swoich produktów, między innymi oferując zniżki dla pracowników publicznych, czy wojskowych, na terenie Stanów Zjednoczonych. Z tego samego powodu postanowiła wydać nową wariację smakową swojego najbardziej rozpoznawalnego produktu – przedtreningówki Total War – w iście nastrojowym smaku – patriotycznym

Total War

O przedtreningówce Total War już wspominaliśmy w poprzednich artykułach. W ramach przypomnienia jest to kompleksowy produkt przedtreningowy, mający na celu wielowątkowo wspomóc nasze osiągnięcia podczas treningu.

Skład produktu Total War

Jak widzimy skład produktu jest złożony, ale nie przekombinowany. Mamy różne rodzaje stymulantów – dwie różne odmiany kofeiny oraz ekstrakt z kakao zawierający teobrominę. Znajdziemy tutaj również boostery tlenku azotu, w postaci agmatyny i cytruliny, oraz beta-alaninę i taurynę w celu wsparcia wytrzymałości i układu nerwowego.

Patriotyczny smak Total War

Niestety nie jesteśmy w stanie dokładnie określić jaki „smak” stoi za smakiem amerykańskiego patriotyzmu. Producent określa to jako „smak wolności”, który w takim razie powinien pasować każdemu odbiorcy, nie tylko amerykańskim patriotom.

Produkt można obecnie otrzymać na oficjalnej stronie producenta, w cenie 40 dolarów za 12 shotów przedtreningowych (1 shot = 1 porcja). Za tą samą cenę możemy dostać również opakowanie produktu w proszku, zawierające aż 30 porcji. Na pewno produkt jest wart swojej ceny, czy jednak patriotyczny smak prosto ze Stanów Zjednoczonych podbije serca konsumentów? O tym przekonamy się wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *