Paradoksyna od SNS

SNS (Serious Nutrition Solutions) to firma niespecjalnie znana po naszej stronie globu. Jednakże wydała już wiele ciekawych suplementów, zarówno wieloskładnikowych jak i tych skupiających się na jednym konkretnym składniku. Jednak w swoim najnowszym produkcie postanowili się skupić na jednym z nowszych i ciekawszych składników, skierowanych szczególnie dla osób starających się zrzucić nadmiarowe kilogramy, a w obecnym momencie i nieprzychylnej aurze w okół, każda pomoc może się przydać!

Czym jest i jak działa Paradoksyna?

Pochodzący z Afryki Zachodniej, rajskie nasiona (Aframomum melegueta) są rośliną należącą do rodziny Zingiberaceae roślin, które są podobne do imbiru. Strąki tej rośliny zawierają czerwono-brązowe nasiona, które w zmielonej formie są wykorzystywane aby wytworzyć pikantną, pieprzową przyprawę powszechnie stosowaną obecnie w gotowaniu.

Aromatyczne ketony w rajskich nasionach, zwłaszcza 6-paradol i 6-gingerol, wykazały zdolność do przekształcania zwykłych komórek tłuszczowych, czyli białej tkanki tłuszczowej, w brązowe komórki tłuszczowe, czyli frakcję, której główną funkcją jest przekształcanie energii z pożywienia w ciepło ciała. W efekcie nasiona te zmniejszają zapasy tłuszczu w organizmie, intensyfikując proces termogenezy, a tym samym zdolność organizmu efektywnego podtrzymywania wysiłku fizycznego i poprawy składu ciała. Paradoksyna zawarta w tych samych ziarnach wspomaga ten proces w celu zwiększenia wydatków energetycznych i redukcji tkanki tłuszczowej.

Paradoksyna od SNS

Jednakże firmy używają ostrożnie paradoksyny w preparatach, przez co jest ona bardziej ciekawostką niż skutecznie wykorzystywaną substancją. Na przeciwko temu podejściu postanowił wyjść SNS, stosując porcję aż 100 miligramów paradoksyny na kapsułkę – jedną z największych dawek obecnie dostępnych na rynku. Sprawdzi się więc idealnie jako dodatek do Twoich bardziej zaawansowanych spalaczy tłuszczu, lub jako podstawowy produkt, jeśli nie przepadasz za przeładowanymi stymulantami spalaczami, co niestety obecnie jest zmorą na rynku.

Produkt obecnie jest dostępny głównie na stronie producenta i jego oficjalnych dystrybutorów, często w promocjach ze względu na zmniejszony popyt przez sytuację na świecie, oraz zwiększoną chęć wypromowania niszowego składnika. Może zatem warto pomyśleć już o przyszłym lecie, które będzie w końcu w jaśniejszych barwach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *