Outbreak Nutrition zapowiada suplement na wsparcie stawów

Outbreak Nutrition to osobiście firma, której design najbardziej przemawia do mnie spośród obecnych firm suplementacyjnych. Wyrazisty, post-apokaliptyczny key visual wyraźnie wyróżnią ją spośród tłumu nijakich, starających się dostosować wiuzalnie do jak największej grupy klientów firm. Firma Outbreak Nutrition jednak nie tylko tworzy produkty w tym stylu, ale tworzy wręcz całe uniwersum z komiksami oraz stylizowaniami nagraniami dźwiękowymi. Ma to na celu utrzymanie „feelingu” wsparcia ludzi w nawet tragicznych sytuacjach, takich jak życie w świecie po apokalipsie. I właśnie do tych najbardziej potrzebujących kierują swój nowy produkt – A.D.S – Arthro Daily Support, będącym produktem wspierającym stawy.

Outbreak Nutrition A.D.S

Obecnie bardzo mało wiadomo o nowym produkcie Outbreak Nutrition. Jedyne co można stwierdzić, to jej cel działania. Po nazwie bardzo jasno można powiedzieć że jest to produkt na wsparcie stawów (jego nawa tłumaczona jest jako „Codzienne wsparcie stawów”). Biorąc pod uwagę jak skonstruowane są produkty tej firmy, możemy spodziewać się kompleksowego produktu, efektywnie wspierającego kondycję naszego układu kostnego.

Producent zamiera wypuścić swój produkt na rynek pod koniec miesiąca. Kiedy tylko otrzymamy dodatkowe informację, postaramy się napisać do faktycznie znajduje się w nowym produkcie tej wyjątkowej firmy. Jedno wiemy na pewno – warto czekać na premierę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *