Ogień czy lód? Wybierz swój żywioł i wygraj 5000$ w loterii Muscletech’a!

Konkursy niekiedy bywają bardziej kreatywne niż typowe „oznacz i udostępnij”. Potwierdzić to postanowił Muscletech – dobrze znana amerykańska firma produkująca wysokiej jakości suplementy diety. I na promocję ich najnowszego produktu ustanowili pulę aż 5000$ nagrody… Wystarczy tylko sprawdzić czy Twoim żywiołem jest ogień czy lód!

Muscletech® Shatter™ SX-7® w limitowanej edycji!

Muscletech postanowił przygotować limitowaną edycję swojej formuły przedtreningowo-spalającej tłuszcz – Shatter SX-7 w dwóch smakach – Icy Charge i Dragon Blood.

Skład produktu Shatter SX-7
Skład produktu Shatter SX-7

Jak widzimy w składzie mamy bardzo solidne, ale nie przesadzone składniki. Cieszy wysoka dawka ekstraktu z Johimby – wskazuje to na sporą zawartośc Johimbiny – najbardziej efektywnego składnika spalającego tłuszcz!

A co z konkursem?

Nic nadzwyczajnego, wchodzimy na stronę przygotowaną przez producenta (https://www.muscletech.com/what-flavor-are-you/) i wypełniamy ankietę. Na końcu pojawiają się dodatkowe zadania, za które możemy dostać kolejne szansę za wygraną. Do puli nagród zaliczają się oczywiście głównie suplementy i akcesoria przygotowane przez producenta.

Nawet jeśli więc nie wierzysz za bardzo w swoje szczęście do konkursów warto zainteresować się samym produktem, szczególnie że sezon letni nieustannie się zbliża! Warto zacząć myśleć o tym jak zrzucić nadmierne kilogramy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *