Oficjalne Snickersowe białko

Snickers jest jednym z najbardziej popularnych słodkich batonów (i osobiście – moim ulubionym). Jednocześnie jest chyba jedną z ostatnich pozycji, którą można dobrać do zdrowego jadłospisu. Jednakże przez nieustanny trend wytwarzania zdrowszych wersji nowego produktu dotarł i do niezdrowych batonów. Oczywiście wiemy o wysokobiałkowych snickersach i białkach imitujących smak snickersa ale obecne, oficjalne białko Snickersa rozwija ten koncept zdrowych produktów.

Hi-Protein Snickers

Skład produktu Snickers Hi-Protein
Skład produktu Snickers Hi-Protein

Skład produktu jest całkiem przyzwoity. Na pierwszym miejscu mamy mieszankę aż 3 źródeł białka – koncentratu białek serwatkowych, koncentratu białek mlecznych oraz izolatu białek serwatkowych. Potem niestety jest trochę gorzej. Mamy dodatek niezdrowej maltodekstryny i cukru. Potem dla zapewnienia klasycznego smaku snickersa mamy również kakao, aromaty oraz mąkę z orzeszków ziemnych. Mamy również słodziki w postaci glikozydów stewiowych oraz kilka zagęstników.

Podsumowując – skład nie jest najlepszy. Mamy tutaj dodatek cukru, zagęstników oraz soli. Jednakże mamy za to zapewniony unikalny smak produktu, który w najlepszym stopniu może być oddany jedynie przez oficjalnego producenta Snickersa.

Zatem, jeśli Twoja dieta ma miejsce na (w ogólnym rozrachunku) nieznaczące niezdrowe składniki, jesteś ogromnym fanem Snickersów, a na każde białko mające imitować jego smak machnąłeś/machnęłaś ręką, stwierdzając że to nie to, białko Snickers Hi-Protein to idealna propozycja dla Ciebie!

Obecnie produkt można dostać głównie na stronie oficjalnego producenta Snickers Hi-Protein w cenie 30 dolarów za nieco ponad kilogram białka. Oczywiście można kupić wiele innych białek, o lepszym składzie i większej pojemności, ale czy prawdziwy smak Snickersa w naszym szejku nie jest tego warty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *