Odnowiony Dorian Yates

Firmę Dorian Yates kojarzymy głównie przez legendarny spalacz Black Bombs. Wtedy była to firma skierowana dla najbardziej zaawansowanych adeptów siłowni. Ich produkty miało bardzo wyśrubowany składy, które jednakże potrafiły zmieść początkujących przy zbyt dużym dawkowaniu. Jednakże od kilku lat, firma ta stawia się przestawić na bardziej „casualowego” odbiorcę, czym pokazuje między innymi intensywną promocją i ciągłym poszerzaniem produktów z serii „Renew”, która nie tylko ma wspomagać renowację naszych organizmów, ale też wskazuje na renowację całej filozofii marketingowej tej legendarnej firmy.

Linia Renew

Linia produktów Renew od Dorian Yates’a to produkty minimalizujące niepotrzebne substancje dodatkowe i skupiające się na tym, co faktycznie jest wyróżnione na opakowaniu. Znajdziemy tutaj takie podstawy suplementacji jak:

  • kreatynę
  • witaminę C
  • aminokwasy EAA i BCAA
  • koncentrat białek serwatkowych
  • izolat białek serwatkowych
  • przedtreningówkę

Jak widzimy, jest to dosyć wąski zakres suplementów. Ale to właśnie to jest myślą przewodnią tej linii. W końcu po co wydawać setki złotych za kilkanaście puszek, skoro możemy otrzymać kompleksowe wsparcie za pomocą tylko kilku suplementów, w o wiele niższej cenie?

Kolejną rzeczą wyróżniającą tą linię produktów, jest to, że w przypadku produktów sypkich, producent udostępnia wersje pakowane pojedynczo. Jest to bardzo rzadko spotykany rodzaj pakowania produktu, głównie przez zwiększone koszta produkcji, a tym samym większą cenę finalnego produktu. Firma jednak stawia przede wszystkim na jakość oraz komfort i wygodę konsumenta, zatem nie boi się dawać nieco wyższej ceny za swoje produkty, wierząc że konsumenci wymagający najwyższej jakości nie będą patrzyli tylko i wyłącznie na cenę.

Dorian Yates Pre-workout w oddzielnych saszetkach
Dorian Yates Pre-workout w oddzielnych saszetkach

Same składy jak już wspominaliśmy są raczej skrócone. Najbardziej złożonym zestawem są tutaj oczywiście suplementy przedtreningowe, które również nie zawierają dziwnych, nieskutecznych i (co niestety często spotykane) zabronionych substancji. Składy zdecydowanie dla osób starających się trzymać bliżej klasycznych rozwiązań suplementacyjnych.

Suplementy można obecnie otrzymać głównie na stronie producenta oraz jego dystrybutorów. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość legendarnej już, angielskiej firm, lub szukasz suplementów wysokiej jakości pakowanych pojedynczo linia Renew od Dorian Yates może zdecydowanie spełnić Twoje wymagania suplementacyjne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *