Odkrywamy skład Genialnego produktu na stawy – Genius Collagen

Niedawno pisaliśmy o planach wprowadzenia produktu opartego na kolagenie przez The Genius Brand. Dzisiaj na szczęście mamy już więcej szczegółów, które mamy zamiar Wam przedstawić!

Krótko o The Genius Brand

Bardzo pobieżnie o tytułowym producencie. The Genius Brand to firma skupiająca się na niszowych produktach z segmentu premium. Oferta jest dosyć wąska, ale mocno wyspecjalizowana.Każdy produkt ma być „produktem premium” w swoim segmencie. Najwyższa jakość bez kompromisów!

Co zatem znajdziemy w Genialnym Kolagenie?

W produkcie „Genius Collagen” znajdziemy:

  • 10 gramów peptydów kolagenowych pochodzenia cielęcego
  • 250 miligramów CuroWhite – patentowanej formy kurkuminy, o białym kolorze (zamiast tradycyjnym pomarańczowym), wykazującą większą bioprzyswajalność

I tyle! To właśnie specyfika tych produktów – nie są złożone z miliona substancji w nieefektywnych dawkach, z ogromnym dosypem substancji smakowych. Precyzyjne produkty najwyższej jakości o potwierdzonym działaniu!

Podsumowanie

Odnośnie szczegółów dotyczących kosztów produktu, póki co czekamy na szczegóły. Osobiście spodziewam się ceny około 150 złotych. Opakowanie ma zawierać 15 porcji produktu. Najnowszych informacji można oczywiście szukać na stronie producenta, jednak sprzedaży produktu możemy spodziewać się już bardzo niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *