Nutrabolics’ Anabolic State – anaboliczne aminokwasy

Zestaw aminokwasów to jeden z najczęściej polecanych rodzajów suplementów, w celu wsparcia ogólnej wydajności treningowej. I faktycznie, pojawiły się badania, które wskazują, że odpowiednia podaż aminokwasów, szczególnie z grupy BCAA może zwiększać wydajność i wytrzymałość treningową. Jednakże każdą formułę można poprawić – i właśnie takim tokiem myślenia szedł producent Nutrabolics’ tworząc swój Anabolic State, który – jak sama nazwa wskazuje – ma na celu optymalizację zdolności anabolicznych naszego organizmu. Co znajdziemy w produkcie?

Anabolic State

Co zatem znajdziemy w środku puszki Anabolic State?

Skład produktu Anabolic State
Skład produktu Anabolic State

Przede wszystkim – solidną dawkę aminokwasów z grupy BCAA, w optymalnej proporcji leucyny, do izoleucyny oraz waliny (2:1:1), wzbogaconą glutaminą. Taki zestaw aminokwasów wspomoże regenerację potreningową, oraz może zwiększyć wytrzymałość naszych mięśni podczas samego treningu.

Jednakże gwiazdą produktu jest HICA, czyli kwas alfa-hydoksyizokapronowy, będący jednym z metabolitów L-Leucyny. Wstępne badania wskazują, że regularna suplementacja HICA może efektywnie zwiększyć przyrosty suchej tkanki mięśniowej.

Produkt dostaniemy w 5 różnych smakach

  • Winogrona
  • Poncz owocowy
  • Malina
  • Wiśnia-limonka
  • Brzoskwinia-Mango

Za paczkę 375 gramów (30 porcji), będziemy musieli zapłacić 30 dolarów, wraz z kosztami przesyłki. Produkt w pewnej dostępności każdego smaku otrzymamy obecnie głównie na stronie producenta. Czy około 100 złotych to dobra cena za dobrze dobrany zestaw aminokwasów BCAA z dodatkowymi składnikami anabolicznymi? Na to pytanie, odpowiedź pozostawiamy Wam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *