Nowy wymiar Ashwagandhy – Apollo Hegemony Ashwagandha HPLC

Ashwagandha jest królową adaptogenów (osobiście dodałbym że królem jest Rhodiola Rosea ale to już prywatna opinia). Ashwagandha przeżywała swój boom suplementacyjny około roku temu. Każdy producent chciał mieć wtedy produkt z Ashwagandhą pod swoim brandem. Potem ciężar przeniósł się na całą gałąź adaptogenów i w tym momencie uważam że nadal jesteśmy. Jednocześnie Ashwagandha jest obecnie najlepiej przebadanym adaptogenem, ze skutecznością potwierdzoną przez setki badań. Warto zatem ciągle pamiętać o produktach które chcą wprowadzać świeżość w tego typu suplementach… Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Ashwagandhę HPLC!

Apollo Hegemony

O tej firmie wspominamy regularnie, dlatego nie będziemy tracić czasu na ponowne przedstawianie tej marki. Wspomnijmy tylko że to najprawdopodobniej jedna z najbardziej rewolucyjnych firm obecnie na rynku!

Ashwagandha HPLC

Skład produktu Ashwagandha Diamond HPLC
Skład produktu Ashwagandha Diamond HPLC

Na pierwszy rzut oka nie ma tutaj nic czego nie widzieliśmy wcześniej, prawda? Efektywny, 7% ekstrakt Ashwagandhy w efektywnej dawce, to samo co w pierwotnej Ashwagandzie Diamond. Jednakże nazwa wskazuje co jest wyjątkowego w tej formule i na pewno będzie więcej mówić chemicznym świrom!

HPLC (High-performance liquid chromatography) czyli Wysokosprawna chromatografia cieczowa, to specjalistyczna i bardzo dokładna metoda badań stosowana w analityce chemicznej. I właśnie za jej pomocą został przebadany tytułowy produkt. Zapewnia to jeszcze większą pewność składu produktu, co jest kluczowe w natłoku słabych jakościowo suplementów!

Podsumowanie

Czy warto? Cóż, skład jakościowy pomiędzy Ashwagandhą Diamond jest bardzo podobny. Cena jest nieco niższa, ale otrzymujemy za to mniej kapsułek. Zatem jeśli zależy Ci na jeszcze większej pewności składu produktu – Ashwagandha HPLC od Apollo Hegemony powinno być dla Ciebie dobrym wyborem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *