Nowy VPX Bang… W postaci ładowarki!

Akcesoria sportowe to nadal jeden z ciekawszych segmentów rynku dotyczącego szeroko pojętego Lifestyle’u. Jednocześnie nie oszukujmy się – niezależnie od tego jak bardzo nie chcemy być przywiązani do technologii, telefon każdy z nas nosi przy sobie. Jest to już coraz częściej przymus zawodowy niż tylko kwestia wygody. Również podczas treningów telefon znajdzie swoje zastosowania – czy to jako wsparcie mierzenia efektów treningowych, czy po prostu jako wygodny odtwarzacz muzyczny. Zależy nam zatem na tym by telefon zawsze był przy nas aktywny. I firma VPX postanowiła nas w tym wspomóc wypuszczając nową odsłonę swojego napoju energetycznego Bang… Który tak naprawdę jest ładowarką!

VPX Bang Power Portable Charger

Nowy produkt firmy to nic innego jak powerbank, brandowany wyglądem oraz logami najbardziej popularnego produktu tej firmy – napoju energetycznego o nazwie Bang, o którym już kilka razy wspominaliśmy na łamach naszego portalu.

Bang Power Portable Charger
Bang Power Portable Charger

Powerbank, poza oczywiście swoim przyciągającym oko wyglądem, oferuje pojemność 2600mAh, co powinno wystarczyć na jedno pełne, lub prawie pełne podładowanie baterii naszego telefonu.

Wymiary powerbanka od VPX’u to około 15 na 10 na 16 centymetrów. Zatem powinien bardzo swobodnie mieścić się nawet w mniejszych, podręcznych torbach oraz plecakach.

Jedynym mankamentem jest dosyć spora cena 45 dolarów, czyli około 180 złotych. W tej cenie możemy kupić nawet kilka innych powerbanków, z pojemnością wielokrotnie większą. Jednakże tutaj raczej chodzi o wyjątkową formę produktu, aniżeli jego treść.

Biorąc pod uwagę zbliżający się sezon na prezenty świąteczne – można zastanowić się nad jego kupnem dla znajomego sportowego świra! A najłatwiej będzie go zamówić z oficjalnej strony producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *