Nowy suplement na wsparcie snu od Chemix’a!

Chemix to stosunkowo nowa firma na rynku, nie mająca jeszcze zbyt szerokiej oferty suplementów. jednakże kiedy już faktycznie coś wydają, to jest to kompletny i efektywny produkt! Ze swoją przedtreningówką (Chemix Pre-Workout), zdążyli już wygrać kilka nagród w 2019, za bycie najbardziej innowacyjnym i efektywnym produktem z tego segmentu. Dlatego wspominamy o ich nowej zapowiedzi nowego produktu mającego na celu wspomagać odpowiednią regenerację podczas snu!

Chemix Sleep

Obecnie nie wiemy jeszcze dokładnie co będzie w składzie produktu, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Jednakże znając markę Chemix, będzie to jeden z najbardziej rewolucyjnych i efektywnych składów wspomagających regenerację w najbardziej kluczowym jej momencie – czyli podczas snu.

Chemix zapowiada skupienie swoich wysiłków na rozwinięciu swojej marki w kierunku produktów wspierających układ nerwowy. Możemy zatem spodziewać się kolejnych produktów z segmentu nootropików i regeneracji naszego mózgu, co będzie szczególnie znaczące dla osób pracujących intensywnie umysłowo, lub nadmiernie stresujących się podczas zmagań z codziennymi obowiązkami.

Najnowszych informacji możemy oczywiście szukać na stronie producenta oraz profilach na Social Media. Jednakże kiedy produkt tylko wejdzie na rynek postaramy się go zrecenzować (najlepiej po ówczesnym własnym wypróbowaniu), dlatego stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *