Nowy spalacz od Finalflex’a – PX Elite

Finaflex to dosyć znana rodzimym fanom suplementów diety firma. Ich Stimul8 do tej pory często i gęsto gości w torbach treningowych jak i ich PX Elite spalił niejeden kilogram naszego tłuszczu. Dlatego właśnie firma postanowiła odświeżyć swój topowy spalacz w nowej formule Elite

Czego możemy się spodziewać?

Przedewszystkim – skuteczności. Finaflex to firma która (naszym skromnym zdaniem oczywiście) obecnie nie ma słabych produktów w swojej linii suplementacyjnej. Co prawda nie jest ona bardzo rozwinięta, jednakże firma idzie głównie w jakość produktów, a nie ich ilość. Właśnie dlatego wieloletnia formuła ich produktów jest do tej pory regularnie stosowana przez konsumentów (a osobiście smak jabłkowy Stimul8 jest dla mnie nadal ulubionym smakiem przedtreningówki jaki próbowałem!)

Skład produktu
Skład produktu

Najbardziej wspomagającym składnikiem wspomagającym spalanie tłuszczu wydaje się tutaj połączenie ekstraktu z Johimby (czyli Johimbiny) i ekstraktu z korzenia Rauwolfii Vomitorii zawierającą rauwolscynę (składnik bardzo podobny w działaniu do Johimbiny, będący jej analogiem).

Za to najciekawszym składnikiem jest tutaj specjalna forma betiany Gamma-butyrobetaina w opatentowanej formie (wspomagająca głównie działanie układu trawiennego) oraz Metyloliberyna (jako Dynamine), będąca związkiem z grupy tak zwanych brain boosterów, wspierających działanie układu nerwowego.

Widzimy zatem skład, który mimo tego że nie jest wielce zaawansowany czy skomplikowany, zawiera wszystko co potrzeba. Delikatny zestaw stymulantów z dodatkiem najbardziej efektywnych składników wspierających spalanie tłuszczu (johimbiny i jej analoga – rauwolscyny), oraz ciekawe połączenie składników wspierających trawienie oraz samopoczucie przez oddziaływanie na układ nerwowy – wszystko co potrzeba!

Podsumowanie

Jeśli tylko szukasz zimowego wsparcia na spalanie tłuszczu (w końcu nie każdy musi masować!) PX Elite wydaje się bardzo dobrym wyborem na wsparcie tego ciężkiego dla nas wszystkich okresu.

Obecnie produkt jest najbardziej dostępny na stronie producenta, jednak w najbliższym czasie możemy się spodziewać jego rozlewu na wszelkie sklepy dystrybucyjne i współpracujące z firm Finalflex. Możemy się spodziewać ceny około 30-40$, co przekłada się na okolice 150 złotych. W sam raz za dobry jakościowo spalacz tłuszczu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *