Nowy smak Bang’a – Ciasto urodzinowe!

VPX nie zwalnia tempa z ich topowym produktem! Bang Energy drink uzyskuje właśnie kolejny smak – Ciasto urodzinowe (Birthday Cake Bash). Czego możemy się spodziewać po nowych wydaniu?

Bang Energy Drink

VPX ze swoim Bang’iem kompletnie zdominował rynek przedtreningówek w płynach. Mimo że sama firma ma szeroką gamę suplementów na rynku (od przedtreningówek takich jak Shotgun, po legendarne spalacze tłuszczu takie jak Redline), to właśnie obecnie Bang jest ich najbardziej rozpoznawalnym produktem.

Sam VPX jest już 26 letnim weteranem na rynku, zatem marka mówi sama za siebie w kwestii jakości produktu. Mimo że Bang jest ich stosunkowo nowym produktem (został wprowadzony na rynek w 2012 roku), to właśnie na jego rozwoju opierają się obecne działania firmy. Regularne wprowadzanie nowych smaków jest właśnie jednym z tych działań, a nowy smak ciasta urodzinowego jego najświeższym efektem.

Nowa puszka Bang'a o smaku ciasta urodzinowego
Nowa puszka Bang’a o smaku ciasta urodzinowego

Co znajdziemy w środku?

Poza oczywiście nowym smakiem, w Bang’u znajdziemy to co zawsze – 300 miligramów kofeiny, BCAA, kreatynę w innowacyjnej formie kreatyl-L-leucyny (kreatyny sprzężonej z aminokwasem L-leucyną), oraz koenzym Q10.

Czego nie znajdziemy w środku?

Kalorii oraz niepotrzebnych dodatków – Bang od VPX’a to zawsze 0 kalorii i same niezbędne, efektywne składniki.

Nowy produkt możemy kupić w pojedynczych puszkach, mixie smakowym lub w całych zgrzewkach zawierających 12 puszek
Nowy produkt możemy kupić w pojedynczych puszkach, mixie smakowym lub w całych zgrzewkach zawierających 12 puszek

Podsumowanie

Jeśli szukasz przedtreningówki, a nie przepadasz za proszkami – Bang jest obecnie najpewniejszym i najlepszym wyborem na rynku. Bardzo szeroka gama smakowa (20 smaków!), pewna marka, międzynarodowa renoma oraz efektywny i efektowny dobór składników mocno argumentuje wybór tego produktu.

Jeśli nie wiesz jaki smak zamówić – polecamy spróbować mixu smakowego, by odnaleźć swój ulubiony. Naszym zdaniem – ciastko urodzinowe ma bardzo duże szanse by stać się właśnie tym ulubionym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *