Nowy shot przedtreningówkowy od Redcon1 – Fubar!

Całkiem niedawno wspominaliśmy o nowym smaku Total War od tej samej firmy, a już musieliśmy przygotowywać research pod kolejny produkt tej firmy! Prezentujemy (a raczej Redcon1 w najbliższym czasie zaprezentuje) swój nowy suplement z kategorii przedtreningówek – Fubar

Redcon1 Fubar

Szczerze mówiąc do tej pory nazwa „Fubar” kojarzyła mi się raczej ze spolszczeniem nazwy jednego z popularniejszych programów do odtwarzania muzyki na laptopie… Wygląda na to że muszę zmienić swoją percepcję, ponieważ jedna z firm którą mocno respektuję za jakość ich produktów Redcon1 postanowiła wydać produkt o tej właśnie nazwie!

Niestety póki co szczegółów jest jak na lekarstwo. Oczywiście mamy ogólniki pokroju „zwiększenia energii”, czy „wielogodzinnego działania”, ale o tym moglibyśmy powiedzieć o najlepszym napoju w historii świata (ekhm, kawie).

Z konkretów jednakże, Fubar ma nie być bazowany na kofeinie. Co jest dosyć wyjątkową informacją, ponieważ (szczególnie na rodzimym) rynku jesteśmy przyzwyczajeni do tego że shoty są zazwyczaj PRZEŁADOWANE kofeiną. Swoją drogą z tego powodu za nimi nie przepadam, dlatego tym bardziej ciekawi mnie nowa propozycja Redcon1

Drugi konkret, jaki znamy to to, że będziemy mieli do wyboru co najmniej 3 smaki… nie za dużo w kontekście produktu, ale zawsze coś!

Podsumowanie

Czekam z niecierpliwością! Co prawda martwi mnie mocny brak szczegółów dosyć krótko przed premierą, ale analizując inne produkty firmy, na pewno niczym się nie zawiedziemy. Jeśli tylko będziemy mieli okazję spróbować Fubara w redakcji – na pewno zdamy relację z wrażeń jego stosowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *