Nowy (nieomal) rodzimy smak Knocked The F**k Out od 5% Nutrition.

5% Nutrition to firma od zadań specjalnych. Sygnowana legendarnym wizerunkiem świętej pamięci Rich’a Piany, nieomal ku czci kulturysty postanowiła sobie nieustannie trzymać wysoki poziom swoich produktów. Poza oczywiście samym utrzymaniem jakości warto czasami dodać coś nowego do formuły i właśnie z tego powodu firma postanowiła udostępnić swoim konsumentom nowy smak swojego produktu, który wielu z nas może wydawać się wręcz rodzimy!

Czym jest Knocked The F**k Out?

Knocked The F**k Out, to nazwa która może sporo mówić zaznajomionym z językiem angielskim. W wolnym tłumaczeniu, pomijając zagwiazdkowany wyraz, nazwa produktu przedstawia się jako „być nieprzytomnym”. Jednoznacznie wskazuje to na wsparcie regeneracji podczas snu, w nietypowy dla nas, jednakże typowy dla tej firmy sposób.

Skład produktu Knocked The F**k Out
Skład produktu Knocked The F**k Out

W składzie znajdziemy wszystko co tylko potrzeba dla wsparcia snu. Mieszankę roślinną, złożoną z melisy, hibiskusa oraz rumianku. Znajdziemy oczywiście też bardziej bezpośrednie wsparcie od strony biochemicznej – i to delikatniejsze jak w postaci GABA jak i mocniejsze w postaci melatoniny.

Jest to obecnie jeden z najbardziej kompleksowych jak i skutecznych produktów wspomagających jakość snu. Zdecydowanie jest polecany osobom którje potrzebują absolutnie maksymalnego wsparcia swojej regeneracji, której kluczowe procesy przebiegają właśnie podczas snu.

Nowy smak

Podstawowym smakiem była Herbata cytrynowo-miodowa. Jednakże teraz, producent dorzucił nowy smak – cydr jabłkowy – który przez swoją popularność w naszych narodowych kręgach jest wielu z nas na pewno bardzo dobrze znany.

Nową odmianę smakową tego fenomenalnego produktu wspierającego jakość snu, możemy dostać głównie na stronie producenta. Jeśli potrzebujesz produktu premium na sen – zdecydowanie to dobry wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *