Nowe wsparcie wątroby od Gaspari

Gaspari to firma od zadań specjalnych. Znana przede wszystkim ze swojej przedtreningówki SuperMax, która podbiła serce adeptów mocniejszych boosterów treningowych. Jednakże od tamtej pory, Gaspari wprowadził do swojej oferty sporą ilość produktów bardziej casualowych i dostępnych dla szerszej ilości osób, nawet niezwiązanych bezpośrednio ze sportem, a chcących jedynie zadbać o swoje zdrowie. Do tego grona dołącza najnowszy ich produkt – Proven Liver DTOX – który jak sama nazwa wskazuje ma na celu wsparcie wątroby. Co znajdziemy w nowym produkcie amerykańskiej firmy?

Wątroba – centrum detoksykacji

Wątroba jest nam niezbędnie potrzebna do usuwania toksyn z naszego organizmu. Jej aktywność jest też ważna przy trawieniu tłuszczy. Oczywiście nie można też zapomnieć o jej istotności w przypadku stosowania cięższych wspomagaczy jak sterydy. Jednakże nawet jeśli jesteśmy casualami na siłowni, warto być świadomym wagi poprawnego funkcjonowania wątroby i w razie potrzeby dodatkowo ją wspomagać.

I w tym może nam pomóc nowy produkt firmy Gaspari.

Skład Proven Liver DTOX
Skład Proven Liver DTOX

Najbardziej istotną rzeczą składu jest to że większość to naturalne ekstrakty roślinne. Znajdziemy tutaj również kwas alfa liponowy, oraz N-Acetylo-Cysteinę – najprawdopodobniej najbardziej skuteczny składnik wspomagający wątrobę.

Znaczący jest też dodatek witamin i minerałów – witaminy B12, selenu oraz cynku.

Produkt może nie wydawać się najbardziej kompleksowy, ale w przeciwieństwie do kilkudziesięciu-składnikowych molochów, z którego większość to nic nieznaczące dodatki Gaspari dokładnie wie co robi i co chce osiągnąć swoim składem Proven Liver DTOX składa się dokładnie z tego co powinien w efektywnych dawkach.

Obecnie produkt dostaniemy głównie na stronie producenta za około 30 dolarów za 30 porcji. W przypadku konieczności wsparcia wątroby, czy w przypadku gorszego samopoczucia czy wszelkiego rodzaju cyklów sterydowych – bardzo dobry wybór na półkę suplementacyjną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *