Nowe smaki DustV2!

Dust V2 to dobrze znana przedtreningówka od Blackstone Labs (jedna z firm dobrze znanego Hi Tech Pharmaceuticals). Jest to staroszkolna przedtreningówka – zero bullshitu, same działające i efektywne składniki. Bez udziwniania formuły – czyli to co tygryski lubią najbardziej. A teraz mogą lubić jeszcze bardziej przez 2 nowe smaki produktu!

Skład Dust V2

Skład produktu
Skład produktu

I patrząc na skład mamy potwierdzenie – agmatyna, norvalina, cytrulina i betaina na pompe, kofeina, hordenina i tyramina na pobudzenie oraz alanina, tauryna, karnityna, tyrozyna na podbicie wytrzymałości. Ciekawostką jest dodatek patentowanego składnika MaxxEndureXT (stearylian waniliamidu). Jest to składnik potencjalnie zwiększający jeszcze bardziej wytrzymałość. A znając renomę tej firmy – nie może być to byle co!

W każdym razie – przedtreningówka bez żadnych dziwactw i dodatkowo bardzo solidnie działająca!

Chłodna limonka i cukierkowe jabłko

Nowy smak Dust V2
Nowy smak Dust V2

Jak widzimy, producent wybrał dosyć popularne smaki kwaśno-owocowe. Starano się nie dodawać zbyt dużej ilości niepotrzebnych dodatków, stąd dodatki aromatyczne są w minimalnej wymaganej ilości. Mimo to, smakują świetnie!

Obecnie nowe smaki produktów można znaleźć na stronie producenta, ale w najbliższym czasie najprawdopodobniej będziemy mogli je znaleźć na stronach dobrych sklepów z suplementami, mających w swojej ofercie produkty firmy Blackstone Labs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *