Nowe produkty sygnowane marką Dragon Ball!

Niedawno wspominaliśmy o planach Olimpa o rozwoju ich obecnie najbardziej znanego segmentu produktów – sygnowanego logiem znanego Anime – Dragon Ball. I teraz wiemy już czego możemy się spodziewać, ponieważ Olimp odkrył swoje karty. Super Saiyan Goku, Super Saiyan Vegeta i Piccolo dołączają do grona bohaterów znajdujących się na opakowaniach białka, przedtreningówki i BCAA!

Kamehameha!

Chyba praktycznie każdy fan Dragon Ball’a i suplementacji sportowej czekał z wypiekami na twarzy, aż Olimp w końcu pochwali się w którą stronę zacznie rozwijać swoją najnowszą markę produktów. I nie musimy już dłużej czekać – 3 kolejne produkty rozwijają serie. Są to:

  • Whey Protein Complex 100% sygnowany wizerunkiem Goku w formie SSJ
  • Redweiler sygnowany wizerunkiem Vegety w formie SSJ
  • BCAA Xplode sygnowany wizerunkiem Piccolo
Oficjalny banner promujący rozszerzenie linii produktów
Oficjalny banner promujący rozszerzenie linii produktów

Opinia

Cóż, osobiście w redakcji spodziewaliśmy się pójścia w kierunku włączenia nowych, popularnych produktów marki (np. Creatine Xplode) pod serie Dragon Ball, co nieco nas zawiodło. Jednakże cały czas uważamy że to jedynie kwestia czasu aż Olimp pójdzie jeszcze dalej ze swoimi produktami, a obecne rozszerzenie linii jest ostatecznym testem przed pójściem full-into rozwoju tej marki. Dodatkowo uważamy też że dobór bohatera pod BCAA jest bardziej trafny (if you know what I mean)

Podsumowanie

Na pewno możemy spodziewać się cały czas najwyższej jakości suplementów. W końcu Olimp to weteran na rynku suplementów. Na decyzje rozwoju linii na pewno zaważą wyniki sprzedaży obecnej serii produktów – zatem jeśli chcecie zobaczyć kolejne produkty sygnowane bohaterami Dragon Balla – zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej strony producenta i składania zamówień już dziś! – https://olimpsport.com/eu/products-405/dragon-ball-z-490

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *