Nowe białko od firmy Ghost – tym razem o smaku Oreo!

Odkąd Ghost nawiązał współpracę z firmą Mondelēz produkującą wiele popularnych słodkich przekąsek takich jak Chips Ahoy! i Nutter Butter, producent postanowił wykorzystać właśnie charakterystyczne smaki przekąsek jako kolejne smaki swoich odżywek białkowych. Wielu fanów jednak zaskoczył fakt że pośród wprowadzonych smaków nie ma prawdopodobnie najbardziej popularnej przekąski tej firmy – Oreo… Co w najbliższym czasie się zmieni!

Ghost Whey Oreo

Dziś, ten długo oczekiwany smak stała się faktem, ponieważ Ghost ogłosił, że ponownie zawiązał współpracę z firmą Mondelez w celu stworzenia białka o autentycznym smaku ciasteczek Oreo. Będzie to oczywiście rozszerzenie linii odżywek białkowych producenta – Ghost Whey. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich smaków stworzonych we współpracy przez Ghost’a i tutaj w produkcie znajdziemy faktyczne kawałki tytułowych ciasteczek w białku.

Skład produktu Ghost Whey
Skład produktu Ghost Whey

Mimo że mogłoby się wydawać że producentowi zależy tylko i wyłącznie na osiągnięciu smaku Oreo, Ghost Whey nadal będzie dostarczać typowy profil odżywczy białka opartego na serwatce. Producent deklaruje zawartość 25g białka, 7g węglowodanów, 2g tłuszczu i rozsądną liczbą kalorii – 150 – na porcję.

Producent nie pokazał jeszcze ostatecznej daty premiery tego smaku białka, ale nie możemy się doczekać! Jeśli tylko jesteś fanem Oreo, jesteśmy pewni że to właśnie nowa wersja białka od Ghost’a powinna się znaleźć na Twojej półce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *