Nowa przedtreningówka Nutrexu dla prawdziwych wojowników!

Warrior to jak sama nazwa wskazuje nowa propozycja przedtreningowa dla prawdziwych treningowych wojowników. 10 najbardziej skutecznych składników stymulujących, poprawiających wydajność mięśniową i wytrzymałość, oraz poprawiających nasz nastrój w czasie wysiłku fizycznego – to główne punkty składu najnowszej propozycji tej amerykańskiej firmy!

Skład produktu

Skład produktu Nutrex Warrior
Skład produktu Nutrex Warrior

Początek składu jest całkiem typowy. Kreatyna, betaina, cholina, tyrozyna, kofeina. Ale potem dochodzimy do końca składu! Solidny dodatek ekstraktu z Rauwolfii (zawierający johimbinę) oraz dodatek hupercyny na pewno wspomoże Twoje samopoczucie oraz wydajność układu nerwowego w czasie treningu. Osobiście przeszkadza mi aż tak spora ilość kofeiny (400 miligramów na porcję! – uważam że 200 w zupełności by starczyło) – ale zawsze można rozłożyć produkt na 2 porcję!

Producent zapowiada premierę produktu „wkrótce” w cenie około 35 dolarów. Zatem możemy się spodziewać ceny około 150 złotych u polskich dystrybutorów. W jednej puszcze znajdziemy 30 porcji produktu jednakże biorąc pod uwagę wysoką porcję kofeiny, wydaje mi się że dla średniozaawansowanych, można przyjąć mniejsze porcje produktu a tym samym bardziej wydajną suplementację.

Podsumowanie

Wydaje mi się że jeśli szukasz „dobrej przedtreningówki, bez cudów w składzie” Warrior może być doskonałym wyborem. Czysta formuła bez „zastrzeżonych mieszanek”, efektywne składniki w efektywnych dawkach i marka pełna zaufania są mocnymi punktami produktu. Czekamy na wypuszczenie produktu i pierwsze recenzje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *