Nowa propozycja od Azoth! Uniwersalny nootropik – Total Focus

Nootropy nie zwalniają! Jeden z ciekawszych i mniej popularnych producentów postanowił wydać nową, bardzo uniwersalną propozycję na półki nootropowe. Total Focus, ma za zadanie bardziej wspierać formuły stymulujące, lub działać bardziej w tle niż nootropy pędzące nieco w stronę „przedtreningówek układu nerwowego”. Co znajdziemy w nowym produkcie Azotha?

Totalne Skupienie

W skrócie – nie dużo, ale ciekawie i efektywnie!

Skład produktu Total Focus
Skład produktu Total Focus

Jak widzimy, mamy wysoką dawkę podwójnie standaryzowanego Różeńca Górskiego (Rhodiola Rosea) oraz bardzo delikatną dawkę kofeiny – 50 miligramów. Ciekawość jednakże powinna zatrzymywąć się na pierwszym składniku – patentowanym ekstrakcie z liści Mango standaryzowanego na Mangiferynę. Niestety informacje na temat tego składnika są póki co ograniczone, więc możemy jedynie oprzeć się na opisie producenta który wskazuje że magniferyna zwiększa poziom energii, oraz poprawia funkcje układu nerwowego pod względem percepcji. Niestety takie ogólniki muszą nam póki co starczyć!

Podsumowanie

Total Focus wydaje się ciekawym produktem. Ponieważ w składzie nie ma żadnych cudów. Możemy zatem uznać, że sednem Total Focus od Azothu jest ekstrakt z liści Mango. Co wyniknie z jego efektywności? Póki co możemy się jedynie domyślać, ponieważ produkt dopiero wchodzi na rynek! Zobaczymy po pierwszych opiniach co z niego wyjdzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *