Nowa melatonina od Apollo’s Hegemony – Melatonin3

Hegemonia Apollo nie zwalnia tempa! Jedna z najbardziej rozwojowych firm na europejskim rynku, po kilku mocnych produktach wspomagających treningi i dodających energii, postanowiła skupić się na najprawdopodobniej najbardziej kluczowej aktywności w ciągu dnia… Snu!

Apollo’s Hegemony Melatonin3

Skład produktu Apollo’s Hegemony Melatonin

Jak widzimy w nowym produkcie producent postanowił skupić się tylko i wyłącznie na dostarczeniu nam melatoniny. Jest to jedna z najbezpieczniejszych substancji umożliwiających nam szybsze zasypianie, oraz dłuższy i głębszy sen. Nie wykazuje ona również potencjału uzależniającego. Mimo że jest to hormon naturalnie produkowany przez organizm, to jego przyjmowanie również nie zaburza naturalnej produkcji hormonu.

Producent zdecydował się zawrzeć optymalną dawkę 3 miligramów melatoniny na kapsułkę. Nie za dużo – nie za mało. Naszym zdaniem jest to dawka optymalna, która będzie efektywna dla większości ludzi potrzebujących poprawić jakość swojego snu.

Obecnie produkt jest dostępny w przedsprzedaży głównie na stronie sklepu MZ Store. Wysyłka jest wstępnie planowana jeszcze w okresie marca. Zatem jeśli potrzebujesz efektywnego wsparcia swojego snu, w bezpieczny sposób, nie wydając przy tym kroci – nowy produkt Apollo’s Hegemony Melatonin3 będzie strzałem w 10!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *