Nootropik w płynie? Nowa propozycja od Cellucora!

Jak często wspominamy w naszych artykułach, to właśnie segment suplementów nootropowych obecnie jest w piku rozwoju. Wygląda na to, że kolejna firma postanowiła wsiąść do pociągu z nieco bardziej poręczną formą suplementu – jedna porcja, w jednej puszczce C4 Smart Energy od Cellucora.

C4 Cellucor

C4 to klasyczna przedtreningówka, która trzyma swoją renomę już od wielu lat. Jest to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej (jeśli nie najbardziej) rozpoznawalnych porduktów tej firmy. Była promowana już przez wielu zawodowców sportów siłowych i kulturystycznych, znalazła również wiele fanów wśród pospolitych adeptów treningów. Producent jednakże stara się co jakiś czas delikatnie ewoluować formulę, dodając produkty pokrewne, czego efektem jest chociażby wspominany dzisiaj C4 Smart Energy.

C4 Smart Energy

Co prawda nie znamy jeszcze składu produktu, jednak po zapowiedzi spodziewamy się zastosowania dodatków nootropików. Możliwe że będzie to dodatek adaptogenów, lub dodatkowych stymulantów (może będzie to Teakryna lub teanina?) Od tego jakich dodatkowych składników wspomagających układ nerwowy użyje producent, będziemy mogli ocenić profil produktu. Czy będzie on nastawiony na bardziej uniwersalne wsparcie zdolności organizmu, czy będzie to też kolejna przedtreningówka z małym dodatkiem środków nootropowych.

Podsumowanie

Produktu na półkach możemy się spodziewać na początku 2020 w trzech smakach. Postaramy się dotrzeć do informacji kiedy produkt będzie dostępny, aby go sprawdzić, zrecenzować i dać Wam znać czy faktycznie zdaje egzamin!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *