Naturalne rozwiązania od amerykańskiego Redcon1

Redcon1 powraca w tym tygodniu, ogłaszając swój trzeci nowy suplement w ciągu zaledwie trzech dni, po wiadomościach o Collagen Peptides (suplemencie opartym na kolagenie, który ma na celu wsparcie kondycji układu kostnego i skóry) oraz Apple Cider Vinegar (occie jabłkowym, mającym na celu wsparcie odchudzania, oraz zdrowia układu trawiennego). Oba z tych nadchodzących produktów opierają się na prostym składzie produktu i filozofii clean label. Tą samą filozofią producent kierował się tworząc swój najnowszy produkt – Vitamin D3, który jak sama nazwa wskazuje będzie zawierał w sobie czystą witaminę D w najlepiej przyswajalnej formie.

Skład produktu Redcon1 - Vitamin D3
Skład produktu Redcon1 – Vitamin D3

Do listy produktów dwukrotnego zwycięzcy renomowanej nagrody Brand Of The Year dołącza Vitamin D3, dla stale rosnącej, podstawowej serii Basic Training Series Redcon1. Produkt będzie zawierał witaminę D3 wspomagającą odporność i zdrowie kości, w solidnej dawce 125mcg w każdej kapsułce, w sensownej ilości kapsułek w opakowaniu – 180 sztuk w jednej.

Podobnie jak w przypadku peptydów kolagenowych i octu jabłkowego, wszystko co wiemy o witaminie D3 Redcon1 to to, że pojawi się wkrótce, a będąc produktem z serii Basic, stosunek ceny do jakości i ilości produktu powinien być jednym z kolejnych plusów produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *