Najefektywniejsze źródło Nattokinazy – Aliness Nattokinase NSK-SD

Naturalne substancje przeżywają swój renesans na rynku suplementów diety. Wielu z nas nie jest świadomych jak duże bogactwo natura nam proponuje, zastępując tym samym często bardziej inwazyjne leki, bądź syntetyczne składniki odżywcze. Jedną z takich substancji jest właśnie Nattokinaza. Jest ogromna szansa że nawet nigdy nie słyszałeś o niej – dlatego dzisiaj powiem ci, dlaczego powinieneś się nią zainteresować, a jeśli zaskarbi sobie Twoją uwagę, dlaczego produkt Alinessu będzie idealnym wyborem jej suplementacji!

Czym w ogóle jest Nattokinaza?

Nattokinaza jest substancją wytwarzaną z Natto (oczywiście). Jest to tradycyjne, danie kuchni japońskiej, w którym nasiona soi zostają poddane procesowi fermentacji. I właśnie w tym procesie wytwarza się tytułowa substancja.

Jak duża część naturalnych substancji wytwarzanych w procesie fermentacji (wszyscy wiemy jak dobre dla zdrowia są naturalne jogurty) i Nattokinaza wykazuje niezwykły potencjał prozdrowotny. Na tyle duży, że często jest nazywana substancją odpowiedzialną za długowieczność Japończyków!

Jak działa? Przede wszystkim wspomaga działanie układu krwionośnego – przeciwdziała zakrzepom oraz wykazuje działanie antytrombotyczne. Reguluje również ciśnienie krwi. Niektóre badania wskazują również że ma potencjał przeciwdziałający neurodegradacji.

Dlaczego Aliness Nattokinase?

Ponieważ 1 kapsułka dostarcza aż 100 miligramów certyfikowanej Nattokinazy! Zapewnia to nie tylko efektywność, przez duże stężenie substancji, ale i pewność suplementacji, które jest szczególnie istotne w czasach zalewania rynku bardzo słabo jakościowymi produktami. Do tego, zachęca również nie za duża cena produktu – producent Aliness znany jest w proponowania swoich suplementów w najlepszych możliwych cenach.

Znaczącym będzie również fakt użycia soi bez GMO (soja jest najczęściej genetycznie modyfikowanym organizmem obecnie), oraz zastosowanie wegańskiej kapsułki.

Etykieta produktu
Etykieta produktu

Podsumowanie

Wygląda na to, że Nattokinase od Alinessu nie ma żadnych przeciwskazań do stosowania. Sama Nattokinaza wykazuje bardzo duży potencjał prozdrowotny, szczególnie w obrębie układu krwionośnego. A Nattokinase jest optymalnym produktem dla jej suplementacji! Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *