Muscletech tworzy nową wersję swojej klasycznej przedtreningówki

Osobiście do firmy Muscletech mam ogromny sentyment. To właśnie ich produkt – Hydroxy Cut – był ze mną przy mojej pierwszej poważnej redukcji wagi w której odgrywał kluczową rolę wsparcia moich wysiłków. Dlatego chętnie śledzę informację o nowych poczynaniach tej firmy. I nie mogłem się powstrzymać przed zaznaczeniem ostatniego odświeżenia formuły jednej z ich najbardziej znanej przedtreningówki – Shatter – której skład po odnowieniu wygląda naprawdę zacnie!

Muscletech

Muscletech to firma wywodząca się z Kanady, będąca już od wielu lat na rynku. Prezentuje ona szeroką gamę suplementów, głównie okołotreningowych. Nie brakuje jednakże bardziej banalnych produktów, jak chociażby odżywki białkowe, witaminy czy aminokwasy.

Shatter to ich wiodący produkt z kategorii przedtreningówek będący w produkcji nieomal od początków firmy. Nie dziwne więc że firma zdecydowała się na odświeżenie formuły. I to w jakim stylu!

Shatter Pre-workout Elite

Skład produktu Shatter Pre-workout Elite
Skład produktu Shatter Pre-workout Elite

Pominiemy sobie bardziej klasyczne substancje o których opowiadaliśmy wiele razy, przechodząc do tych bardziej szczególnych.

Ekstrakt z głogu (Hawthorn extract), jest potężnym źródłem antyoksydantów i działa przeciwzapalnie. Sugeruje się również że może poprawiać poziom testosteronu u mężczyzn.

Ekstrakt z czarnego szpinaku jest tutaj bardzo nowoczesnym składnikiem, będący głównym źródłem azotanów w produkcie. Jego dodatek ma na celu intensyfikację syntezy tlenku azotu w organizmie a tym samym zwiększenie jego wydolności.

Dodatek patentowanych składników Dynamite i Zynamite – dwóch naturalnych składników nootropowych, będący podstawą wsparcia układu nerwowego w produkcie. Zwiększają one wychwyt acetylocholiny w obrębie mózgu, a tym samym poprawiają zdolności kognitywne oraz samopoczucie. Są to też jedne z najnowszych substancji nootropowych stosowanych w suplementach więc użycie ich przez firmę Muscletech oznacza że wiedzą co robią i idą z duchem czasu słuchając potrzeb rynku, który zaczął się mocno skupiać na wsparciu układu nerwowego.

Ekstrakt z Yohimbiny (chyba mojego ulubionego składnika na rynku suplementacyjnym) skutecznie poprawi Twój poziom energii oraz motywacji. Do tego poprawi przepływ krwi, a tym samym efektywne dostarczanie składników odżywczych w obrębie Twojego organizmu!

Do tego wszelkie składniki są zastosowane w efektywnych dawkach. Co prawda nie ukrywam że fajnie byłoby gdyby większa część choliny była w formie alfaglicerofosforanu choliny (Alpha GPC) zamiast dwuwinianu, ale i tak skład wygląda bardzo dobrze!

Podsumowanie

Skład oraz renoma producenta mówią praktycznie wszystko o produkcie. Jest to wysokojakościowa przedtreningówka, dla zaawansowanych adeptów wysiłku fizycznego, które powinna sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Jedynym punktem spornym jest cena – około 200 złotych za 25 porcji produktu. Czy jest to warte swojej ceny? Na to pytanie musi sobie już odpowiedzieć każdy z Was! Osobiście – polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *