Multiwitamina i probiotyk w przyjemnej formie – Optimum Nutrition Opti-Men Gummies

Zwykłe witaminy przestały wyróżniać się na rynku. Niezależnie od tego jak bardzo wydajne by były, czy zawierałyby najlepiej przyswajalne formy witamin i minerałów z dodatkami probiotyków, czy innych substancji prozdrowotnych, zawsze po jakimś czasie producenci starają się w ten czy inny sposób odświeżyć swoje produkty. Dokładnie to samo postanowiła zrobić firma Optimum Nutrition – znana przede wszystkim ze stawiania na najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów, w tym już ich legendarnego białka Gold Whey Standard. Postanowili oni odświeżyć swoje witaminy przeznaczone dla Panów, dodając do nich probiotyki… A co ciekawsze, ubierając je w formę żelek!

Optimum Nutrition Opti-Men

Jak sama nazwa produktu wskazuje, mają to być witaminy, sprawiające że Panowie w końcu poczują Optymalny stan zdrowia i samopoczucia. I faktycznie początkowa formuła produktu tak wyglądała. Jednakże producent w reformulacji postanowił dodać nieco smaczku produktowi, dodając nieco więcej prozdrowotnych składników.

Opti-Men Multi + Probiotic Gummies

Skład produktu Opti-Men Multi + Probiotic Gummies
Skład produktu Opti-Men Multi + Probiotic Gummies

Jak widzimy poza stałą formułą większości potrzebnych dla mężczyzn witamin i minerałów Optimum Nutrition postanowiło dodać do swojego produktu multiwitaminowego probiotyki Bacillus coagulans oraz inozytol.

Probiotyki w dużym stopniu wspomogą działanie naszego układu pokarmowego, poprawiając trawienie, samopoczucie oraz zdrowie.

Inozytol za to, to składnik który naturalnie wspomoże dobre samopoczucie oraz odporność Panów.

Dodatek do formuły która już sama z siebie wspomaga w szerokim spektrum wygórowane potrzeby Panów zdecydowanie przemawia za spróbowaniem nowej formuły od weteranów branży suplementacyjnej.

Nasza opinia

Jedyne co osobiście mi się podoba to spora ilość niepotrzebnych dodatków, w tym cukru które zmniejszają nieco właściwości zdrowotne samej formy produktu. W przypadku kapsułek, najczęściej największym problemem jest niewielki dodatek mąki ryżowej stanowiący wypełnienie kapsułek, w celu ich dodatkowej ochrony przed pękaniem w transporcie i przechowywaniu. W przypadku formy żelkowej niestety jesteśmy zmuszeni na dostarczanie kilka dodatkowych gramów cukru w ciągu dnia, który raczej nie jest pożądanym składnikiem diety.

Jednakże nie jest go tak dużo, zatem jeśli nie przepadasz za braniem kolejnych kapsułek, a chcesz kompleksowo wesprzeć swoje zdrowie Opti-Men Multi + Probiotic Gummies może być dobrym wyborem dla łatwiejszego osiągnięcia tego celu.

Obecnie produkt można kupić głównie na stronie producenta w cenie około 100 złotych za opakowanie zawierające 90 żelków, czyli 30 przewidzianych przez producenta porcji. Czy warto? Na to pytanie musicie odpowiedzieć już sobie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *